Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • freddirty

    senior tag

    válasz Ateszpapa #733 üzenetére

    Ennek az összehajthatósága és ezzel hordozhatósága az ami hiányzott idáig nekem az elektromos rollerekből.

    Ha beugrasz egy boltba, nem fogsz egy rollert az ajtó előtt hagyni mert ellopják. (és mindegy hogy elektromos vagy sem). Be kell cuccolni lakásba/házba elrakni helyére, felvinni/liftezni munkahelyre stb. Ezt vagy egy town9-et egy mozdulattal összehatasz, es808-nál még ráadásul emelgetni sem kell csak húzod magad után.
    Emellett elég jó árban volt, a 70k azért nincs messze egy 40k-s jó sima rollertől... (a bevezető 260 usd-s árát még nem láttam viszont sehol újra sajnos)

    Egy dolgot lehetne rajta tökéletesíteni, és az egy szénszálas váz az alu helyére. Súlyból sosem lehet túl kevés :)
    Egyébként meg kiderül mennyire bírja majd az járdákat, útkereszteződésekből van erre sok. Le7 szétmegy egy év alatt, franc se tudja ezek a kínai vackok mit bírnak.
    Mindenesetre én is vettem most még1500ft-os töltőt, hogy ne csak egy legyen itthon hanem nyaralóban v. munkahelyen is még.
    A belsőre nem gondoltam de jó h. mondod. :)
    Régebben a voiterscooter-t nézegettem, de soha nem tudtak kijönni egy olyan típussal ami jól hordozható. És persze árban is messze voltak ettől a szinttől érthető módon. Ráadásul mostanában sajnos úgy látom leépülőben vannak, feladták a szervízt, kiárusítanak. Kínával nem tudnak szembe menni sem fejlesztésileg sem árban... Kár.
    .

    fred

Új hozzászólás Aktív témák