Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • parandroid

    nagyúr

    válasz MPowerPH #210280 üzenetére

    Illetve a másik oldalról a vevő miért venne meg egy drága pedált, ha ő nem is olyat használ? Azért, ahogy te is írod, egy jó minőségű pedál ára már szabad szemmel látható összeg egy drága bringa esetében is.

    Markolat hasonló téma, én az MTB-vel viszonylag keveset megyek, ott jó a gyári, a cross trekkinggel viszont majd megpusztuktam, hogy nem tudom úgy fogni, ahogy kényelmes, arra kellett vennem egy szarvacskás markolatot. Persze spóroltam, és valami kínai fos lett, szóval kénytelen leszek valami normális verzióban megvenni ugyanezt, mert igaz, hogy negyedannyiba került, mint egy ergon, de hozzáérni is kellemetlen. Országútin meg eleve ott a bandázs, abból a gyári mindig jó, azt akkor cseréled, ha elhasznàlódik.

    Az ülés szerintem nem ilyen kritikus, egy normális gyári ülés kiszolgálja a felhasználók 90+ %-át. Akinek töri a seggét az ülés, az az estek nagy részében nem az ülés hibája, hanem az edzettség hiánya. ;]

    p

    I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Új hozzászólás Aktív témák