Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • samujózsi

    senior tag

    válasz szkink #150920 üzenetére

    Ahogy írtam, Nadap felé indultam, helyette Sukoró-Pákozd-Szfehérvár jött össze, amerre a táblák mutatták, egy kis kitérővel a Pákozdi emlékmű mellett valami tó parti csárdáig, ahol egy jókora nádast láttam.

    Pákozd után van egy kellemesnek nem nevezhető emelkedő a kerékpárúton, utána egy darabig a régi 7-es mellett megy a járdán, majd egy lámpás elágazásnál még átmegy a zebrán és látható nyom nélkül felszívódik a túloldalon, egy... talán sírkő készítőnél.
    A streetview szerint itt megy tovább a kerékpárút, ehhez képest nekem élőben úgy tűnt, hogy ott gyakorlatilag vége és ott épp nem is láttam tiltó táblát. Egészen a köv. sarokig.
    Ott még nézegettem a túloldalt, hátha látok valamit, ami kerékpárútra emlékeztet, de kb a Bika csárdánál lévő buszmegálló környékén úgy tűnt, vége azon az oldalon a járdának is.
    Attól kezdve csak azt láttam, hogy tilos a biciklizés, nincs tábla, nincs tábla, tilos, nincs, nincs, tilos, nincs, tilos, tilos... egy benzinkút után még vagy két saroknyit anyáztam, utána egy lámpás kereszteződésnél, egy/a kórház előtt tiltó tábla hiányában visszaültem (addig a járdán toltam, ahol nem láttam tiltást, ott az úton tekertem), láttam egy zebrát biciklis+gyalog ábrával, tábla nélkül, utána jött valami észlény, hogy takarodjak a túloldalra a kerékpárútra, ami egy sarokkal odébb ki is volt táblázva, de az azt követő kereszteződésben meg is szűnt...

    Huhh... ez jó hosszú lett.

    Primadonnát felveszünk! https://youtu.be/9lETrcMJZJM

Új hozzászólás Aktív témák