Hirdetés
- Samsung Galaxy A57 - kecses test, lusta lélek
- Telekom mobilszolgáltatások
- Várhatóan ez a négy iPhone már nem telepítheti az iOS 27-et
- iPhone topik
- Mobil flották
- Honor Magic8 Pro - bevált recept kölcsönvett hozzávalókkal
- Google Pixel topik
- Samsung Galaxy S25 Ultra - titán keret, acélos teljesítmény
- Fittyet hány a pesti napfényre a Honor 600
- OnePlus 15 - van plusz energia
-
Mobilarena
Ez a KOMOLY kávé topik. Kérjük, olvasd el az alábbi téma összefoglalót!
Új hozzászólás Aktív témák
-
F.B.I.
veterán
Köszönöm a sok tanácsot urak, nekiveselkedek ismét ha nem megy, akkor valami erőkaros célszerszámot legyártok.

-
F.B.I.
veterán
Gaggia Evo segítséget kérnék, aki már próbálkozott a szétszedéssel: a kar feletti tömítés cseréjét kellene megoldanom, mert melegítés közben már csöpög a víz, elég rendesen. Sajnos addig jutok, hogy a középső csavart és a 2 db torxt kicsavarom, utána meg se nyikkan az ott lévő fém rész, egyszerűen nem fordul el, ezért nem tudom cserélni a tömítést. Már volt 2 citromsavas menet de nem segített. Ennyire be lenne rohadva? Van ehhez valami célszerszám, vagy a csavarok helyén erőltethetem, hátha megindul? Elméletileg, ugyanúgy kell lejönnie, mint a Classic esetében lévő videón.
Tanácstalan vagyok!
-
F.B.I.
veterán
A Gaggia Evolution-höz melyik tömítés kell pontosan ha a kar mellett, főzéskor csöpög a víz?
-
F.B.I.
veterán
válasz
sortiefish
#58182
üzenetére
Kösz! Már rendeltem is!

-
F.B.I.
veterán
Én is megpróbálok belekeveredni a minőségibb kávéfogyasztásba, mint full amatőr, az alábbi kk831228 fórumtársunktól (köszönöm a beszélgetést és a termékeket
) szerzett párossal:Kezdésnek 2.-es fokozaton daráltam egyet és töltöttem meg az egyszemélyes szűrőt....hát, méreg lett...kipróbálom 4. vagy 5. fokozaton...nem bírja a szívem.

Egy kérdés még ezzel kapcsolatban: tudjátok pontosan, hogy ehhez hány mm-es tampert gyártassak (van esztergályos barát)?
-
F.B.I.
veterán
válasz
Sinisi
#57869
üzenetére
Kereten belül szeretnék maradni, mint írtam én ráérek de nem mindig vagyok otthon és sajnos a felségemnek többet kell kávéznia, na ő nem az a pepecselős fajta nő, ezért gondoltam először full automatára.
Akkor leegyszerűsítem 60K maximumig mi ajánlott mindkét variációból (automata, karos+daráló)?
-
F.B.I.
veterán
Üdvözletem!
Házassági évfordulónkra szeretném magunkat meglepni egy géppel, nem vagyunk hatalmas fogyasztók de igény van a finom kávéra és kell is (alacsony vérnyomás)
.
Az igények (2 főre): naponta 1-2 kávé, esetleg bónuszban 1-2 cappucino, latte.A keret maximum 60.000,-Ft, nem riadok meg, itthon, garanciával vásárolható, könnyen karbantartható, felújított géptől sem.
Ezt a Saeco gépet néztem de mondom nagyon nem vagyok képben, kotyogósban főztünk eddig. Segítő válaszokat köszönöm!

Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés

A topikban szabad hirdetni ezen szabályokkal.
- Apple MacBook
- Milyen billentyűzetet vegyek?
- exHWSW - Értünk mindenhez IS
- Építő/felújító topik
- Olcsóbb lett a Game Pass Ultimate, de a Call of Dutyért cserébe várni kell
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Samsung Galaxy A57 - kecses test, lusta lélek
- Asztalos klub
- Milyen TV-t vegyek?
- Telekom mobilszolgáltatások
- További aktív témák...
- 3440 x 1440 100Hz!!! 65W PD 34" CURVED 1800R Samsung C34H890WGR - 1 év garancia!
- Apple iPhone 15 128 GB Black 1 év Garancia Beszámítás Házhozszállítás
- AKCIÓ!!! KÉK! -20%!!! MACBOOK NEO!!!! - MAGYAR BILLES! - KÉK!
- Honor 200 Pro / 12/512GB / Kártyafüggetlen / 12Hó Garancia
- BESZÁMÍTÁS! ASRock A520M R7 5700 32GB DDR4 512GB SSD RTX 3060 Ti 8GB Rampage SHIVA Corsair 650W
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest


)? És tejhabosításhoz edényt (bocs a fogalmakkal...amatőr vagyok)?

