- Yettel topik
- iPhone topik
- Samsung Galaxy Z Fold7 - ezt vártuk, de…
- iPhone 16e - ellenvetésem lenne
- Milyen okostelefont vegyek?
- Samsung Galaxy S21 Ultra - vákuumcsomagolás
- One mobilszolgáltatások
- Egy óra, két rendszer
- Samsung Galaxy S24 Ultra - ha működik, ne változtass!
- Nothing Phone (3) – tervezett kaotika
-
Mobilarena
JavaScript != Java (A JavaScript nem összekeverendő a Javával, két különböző programozási nyelvről van szó!)
Új hozzászólás Aktív témák
-
Jim-Y
veterán
válasz
inf3rno #5481 üzenetére
A kliens altal tamasztott kovetelmenyekkel altalaban. A business logic neha-neha annyira bonyolult es a specifikacio annyiszor valtozik menet kozben, hogy eleg nehez egy tenyleg jol mukodo feature-t osszehozni.
Illetve a oldalak kozti navigaciot sokszor eleg nehez hibamentesen osszehozni mert a kapcsolati halo eleg bonyolult es a statemanagement is problemassa valik(hat).
Ami mar inkabb programozas kozeli az a kulonbozo platformok tamogatasanak igenye es az ebbol fakado gondok. Kulonbozo WebView verziokat kell tamogatni es kulonbozo Oprendszereket es nem minden mukodik ugyanugy ezeken. Ezekkel nagy szivas van. Erdekes nyelvi szinten ebbol nincs problema. Szinte minden tamogatott environmenten mar olyan WebView van ami az Ecma 5.1-et teljes koruen tamogatja szv ebbol nincs gond.
Kb ugy ennyi..
Új hozzászólás Aktív témák
- LG UltraGear 27GR93U-B 27 4K UHD Gaming Monitor garanciával
- Kingston Fury Beast 32GB 6000MHz DDR5 CL30 RAM (KF560C30BBE-32)
- Eladó iPhone 13 Blue 128Gb független Akku 100%
- Új Dell 13 Inspiron 5310 FHD+ IPS i5-11300H 4.4Ghz 8GB 256GB Intel Iris XE Graphics Win11 Garancia
- Dell 16 Inspiron 5625 FHD+ IPS Ryzen5 5625U 4.3Ghz 16GB 512GB SSD Radeon RX Vega7 Win11 Garancia
- Amazfit Active okosóra / Számla / Garancia /
- Konica Bizhub C220 A3 fénymásoló
- Azonnali készpénzes INTEL CPU NVIDIA VGA számítógép felvásárlás személyesen / postával korrekt áron
- Gamer PC-Számítógép! Csere-Beszámítás! R5 5600X / RX 7600 / 32GB DDR4 / 1TB M.2 SSD
- LG 55C2 - 55" OLED evo - 4K 120Hz 1ms - NVIDIA G-Sync - FreeSync Premium - HDMI 2.1 - A9 Gen5 CPU
Állásajánlatok
Cég: FOTC
Város: Budapest