Hirdetés
- Vivo X300 Pro – messzebbre lát, mint ameddig bírja
- Ultrák küzdelme várható Európában 2026-ban
- Fotók, videók mobillal
- Google Pixel topik
- Honor Magic V5 - méret a kamera mögött
- Mit várunk 2026-ban a mobilpiacon?
- Honor Magic6 Pro - kör közepén számok
- Vivo X200 Pro - a kétszázát!
- Samsung Galaxy S25 Ultra - titán keret, acélos teljesítmény
- OnePlus 15 - van plusz energia
-
Mobilarena
JavaScript != Java (A JavaScript nem összekeverendő a Javával, két különböző programozási nyelvről van szó!)
Új hozzászólás Aktív témák
-
nevemfel
senior tag
válasz
A_ScHuLcZ
#10235
üzenetére
Ránézve a kódra, én is ezt tenném, amit írtál:
Google alapján arra jutottam, hogy talán eseménykezelést kellene csinálnom a form-on létrehajtott submit eseményre, de lehet, hogy teljesen rossz úton járok.
A submit feliratú button type-ját buttonról submit-ra módosítanám, és levenném az onclick eseménykezelőt erről a gombról. A submitAction függvényt a form elem onsubmit eseményéből hívnám meg:
<form method="post" onsubmit="return submitAction()">.A submitAction functiont is módosítani kell. Ha mehet a submit, akkor a submitAction true értékkel térjen vissza, ha nem, akkor false-al, tehát ezt:
document.forms[0].submit();, erre kell cserélni:return true;Na most ez az elmélet, kipróbálni nem próbáltam ki. Ami látszik a forráskódból, hogy ez egy nagyon régi script lehet, és én semmiféle validációt nem látok a submitAction-ben, így ez elvileg mindig végrehajtja a form submitet, bármi is van az email mezőben. Az sem világos, hogy a loadAction és a submitAction miért állítgatja a form action-jét, méghozzá ha jól látom, ugyanarra az értékre.
Új hozzászólás Aktív témák
- Apple MacBook
- Azonnali alaplapos kérdések órája
- World of Warships
- Vezetékes FEJhallgatók
- sziku69: Szólánc.
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Békéscsaba és környéke adok-veszek-beszélgetek
- iRacing.com - a legélethűbb -online- autós szimulátor bajnokság
- Kecskemét és környéke adok-veszek-beszélgetek
- További aktív témák...
- BESZÁMÍTÁS! MSI B450M R5 5600X 32GB DDR4 512GB SSD RX 6700XT 12GB Zalman S2 TG GIGABYTE 750W
- BESZÁMÍTÁS! MSI B450M R5 5600X 16GB DDR4 512GB SSD RX 9060 XT 16GB Rampage SHIVA ADATA 650W
- Apple iPhone 13 Mini 128GB,Újszerű,Adatkabel,12 hónap garanciával
- Beszámítás! Acer Nitro 5 AN515-58-75F8 Gamer notebook - i7 12700H 16GB DDR4 512GB SSD RTX 3060 6GB
- Apple Magic Mouse A3204 (USB-C)
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: Laptopszaki Kft.
Város: Budapest


