Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Brainwashed2

    tag

    válasz commanDOS #1760 üzenetére

    Csakhogy egy sz@ros iaudio "öttized féle szníben pompázó oled kijelző, krómszínű műanyag, undorító gombok" féle többet tud mint az Ipod.

    Mésrészt, nem tudom ki mondta nektek, h az Ipod olyan minőségi termék. Azért mert kihoztak mellé egy ipodos óvszert, ipodos hamburgert, meg ipodos traktort az még nem azt jelenti, h olyan jó az az ájpod. Azt csak az apple próbája belétek sulykolni, h hú de jó a termékem, s úgy látom sikerült nekik. Annak idején mikor kijött az 1. genes nano még az volt a piac csúcsterméke. De már a 3. gennél tartunk (vagy 4.?), s beérték az egyéb cégek. Egy Iaudio, vagy egy Iriver is simán van azon a szinten. Annyi az egész, h nem kell földhöz vágni, meg vigyázni kell a firmware frissítésnél. Az esetek nagy részénél mikor bekrepál egy iaudio féle lejátszó az használója a hibás, mert nem tudja használni. Velem is előfordult egyből mikor megérkezett az U3-am 2 hétig nem tudtam használni, mert hülye voltam, nem néztem meg milyen fw van rajta. Azt hittem a legelső, aztán elkezdtem 1.21-re felfrissíteni. Aztá kész, jóhogy nem működött. Aztán mikor megjött a szervízből, bekapcsoltam, csak akkor néztem meg, h 1.26-os volt rajta alapból.

    Nem tudom ki mondta h az iaudio, iriver és a meizu szar, de nagyot tévedett.

    Amúgy meg te lejátszód lesz, te döntöd el. Én még mindig azt mondom neked, h várj egy kicsit ezzel, s ne vedd meg azt a nanot!

Új hozzászólás Aktív témák