Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • akos_1984

    tag

    válasz icecave #41809 üzenetére

    Tudom, hogy vannak normalisak is, pl az altalad emlitett/kiprobalt Vateras 5k-ert. Jo lenne eloben is latnom egy olyat, mielott megrendelem.

    Nem akarom sokaig folia nelkul hasznalni, bumper meg kicsit raer, mert az e71-em szovet tokja pont jo ra, igy ideiglenezen hasznalom azt, de mindenkepp be akarok szerezni valami jo minosegu mumbert, persze realis aron.

  • zack

    nagyúr

    válasz icecave #41809 üzenetére

    Olyat használsz, mint amit én is elhoztam nem? Mert ha nem, akkor lehet hogy ez nem fog annyira működni mint a gyári?

    Sms delivery progi jó nagy átbaszás, főleg azoknak, akiknek nincs egy valag sms ingyen. :(

    akos_1984: Próbáld meg logikusan felépíteni. :DDD Mentsd le a telefon kontaktokat, majd a google fiókod kontaktjait. Miután ez megvan, tudsz kísérletezni, és ha elkúrsz valamit minden adatot vissza tudsz állítani. Én ilyenkor ezt szoktam csinálni. ;)

    A fólia kérdésben icecave-vel értek egyet. Csak ultra clear fólia, de a legjobb ha nem használsz semmit, és vigyázol rá, mert így a legszebb a kijelző. Egyik fólia se tökéletes, és nem keveset bukik a felhasználó a júzer ikszpérienszből még akár ultra clear fóliával is. Megváltozik a kijelző érintésének finomsága, és bár ultra clear, de nem fogja visszaadni azokat a szineket amiket fólia nélkül látnál. Úgy gondolom, aki iPhone-t vesz, nem tizenéves hülyegyerek, vagy esetleg kőmüves, hogy ekkora védelem kelljen rá, így bőven elég egy puha bőr vagy szövet tok, amiben utaztatjuk, majd amikor előveszed, már úgyis figyelsz rá, így sok baja nem lehet. Tudom miről beszélek, az összes telefonomat 6-8-10 hónapos állapotban adtam el karcmentesen, vagy minimális felületi karcokkal gyönyörű állapotban. Egyiken se volt hiper-szuper védelem, amelyiken volt azt meg is bántam (Omnia2 - Brando Ultra Clear Protector) a fent említetteket tapasztalva.

    [ Szerkesztve ]

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

Aktív témák