Hirdetés

Keresés

Hirdetés

CyberSecurity Connect - blended learning, valódi labor kísérletezésre. Kiberbiztonsági képzés profiktól!
(használd a CYBSEC25PH kuponkódot további 20 ezer ft kedvezményért!)

Új hozzászólás Aktív témák

  • Laslow

    senior tag

    válasz brownus #1416 üzenetére

    Mármint alapból a Cooler Master Hyper TX2 a hangos, az zavart téged? Vagy a gyári hűtőre gondoltál?

    Amúgy nem is zavarna a hangja a gyárinak, ha folyamatosan ugyanazt a hangot adná. De nem: hangosabb-halkabb-hangosabb-halkabb. Igazán pici köztük a különbség, mégis nagyon zavaró, ha teljes a csend a szobában (úgyhogy az utóbbi napokban rászoktam a rádióhallgatásra..:)
    A BIOS-ban asszem be van állítva, hogy dinamikusan változtassa a proci órajelét vagy ventijét, vagy valami hasonló. Ezt még próbálgatom este kicsit, hátha sikerül összehozni olyanra, hogy periodikusan váltakozó helyett csak statikus zaj jöjjön. Ha nem, tényleg beruházok valami 5e Ft alatti hűtésre.

    Maga a hűtőteljesítmény nekem másodlagos, az E5200 még csak nincs is húzva, a periodikusan ismétlődő zaj kizárása a lényeg. És az 5k alatti ár.

Új hozzászólás Aktív témák