Hirdetés
- Samsung Galaxy S25 - végre van kicsi!
- Xiaomi 15 Ultra - kamera, telefon
- iPhone topik
- Milyen okostelefont vegyek?
- Samsung Galaxy S23 és S23+ - ami belül van, az számít igazán
- „Új mérce az Android világában” – Kezünkben a Vivo X300 és X300 Pro
- Megtartotta Európában a 7500 mAh-t az Oppo
- Samsung Galaxy A56 - megbízható középszerűség
- Okosóra és okoskiegészítő topik
- Kezünkben a OnePlus 15 és az Oppo Find X9-ek
Új hozzászólás Aktív témák
-
MPowerPH
félisten
Oszinten megmondva meg nem probaltam, mit megy alapfeszen. En most 4.5GHz@1.25v-n hasznalom, ami meg leggel is boven hutheto, es feszultseg teren is biztonsagos szint. Az osszes energiatakarekossagi feature aktiv, ami elesen szembe megy az OC alapszabalyaival. Igy vesztettem ugyan stabilitast, amit +0.025v-al tudtam kompenzalni, de takarekosabb lett a gep.
Ellenben kulfoldi forumokbol kiindulva(mivel itthon eleg szuk ez a kor...) kikovetkeztetheto, hogy jobban birja a magasabb feszt, mint a Haswell. 24/7-re 1.35v-al siman megkinaljak, tesztekre pedig eleg sokan siman 1.45v+-t is adnak neki, mindenfele negativ kovetkezmeny nelkul. Van egy 4.7GHz-s setupom is, 1.36v-al, de feleslegesnek erzem, nem is eroltetem. De ugy nez ki, hogy nem kell annyira felteni,.
Egyebkent maga az alapfesz rendkivul alacsony, 0.990v koruli mindegyiknel, szoval sokat ne varj tole feszemeles nelkul.
Chipje valogatja az OC-t itt is, de kozel nem akkora a szoras, mint a 4 magosok eseten. Valszeg a joval kevesebb user miatt.... De itt is ki lehet fogni nagyon hurka darabot, meg lattam mar(igaz 5960X volt..) golden chipet is.
Új hozzászólás Aktív témák
- Assetto Corsa Rally
- Robotporszívók
- Vezeték nélküli fülhallgatók
- Milyen asztali (teljes vagy fél-) gépet vegyek?
- iPad topik
- Samsung Galaxy S25 - végre van kicsi!
- Meggyi001: Kórházi ellátás: kuka vagy finom?
- Milyen videókártyát?
- Külföldi rendelések: boltok, fizetés, postázás
- OTP Bank topic
- További aktív témák...
- ÚJ HP Pavilion 16 - 16"IPS WUXGA - Ryzen 5 8540U 16GB - 512GB SSD - Win11 - 3 év garancia - MAGYAR
- Apple Watch Ultra, Újszerű,Dobozával, 12 hónap garanciával
- Apple iPhone 13 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- GYÖNYÖRŰ iPhone 14 Pro 128GB Deep Purple -1 ÉV GARANCIA -Kártyafüggetlen, MS3933, 100% Akkumulátor
- iPhone 13 128GB Pink -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3430, 91% Akkumulátor
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest


