Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz Tikakukac #65112 üzenetére

    Én is ezt mondtam:) Tavaly is ugyanilyen volt a t-ben. x200s-ben másabb lehet a történet.
    x220-at küldheted, megveszem 50-ért, aztán beírom hogy vettem 50-ért x200-at IPS-sel. Deal? ;) ;]

    Aethelstone: Akkor hajrá :R ilyen már meg sem fordul a fejemben, nálam rég volt ilyen már:)

    xcds: Nem kell hozzá érteni semmit. Disable turbo, c states, slfm kipipálva. A turbot azért, mert IDA órajelhez ált-ban jóval több fesz kell mint a gyári max-hoz, ráadásul stabilan nem tartja, felesleges. A states megszokásból, slfm pedig azért, mert ha nincs bejelölve nem tudja beállítani a legkisebb feszt. Win energiagazdálkodás maximumra, mert anélkül sem tudja tartania feszt, és ennyi. Lehet 4 sémát csinálni, nálam a max van meg az akku mód, közötte levő felesleges. Kanócról mindig maxon megy minden. A TS kb semmi erőforrást nem zabál. Nem véletlen mondtam hogy rég átálltam rá, de azért legtöbben még mindig rmclockkal birkóztok :P

    szerk:
    Így nézzen ki, ennyi. Még sys64-gyel se kell szenvedni. Letöltöd, telepíted, megy.
    Nálam turbo miatt 7-es a max szorzó, ott is gond nélkül megy ennyin. Viszont a turbo-val 6.5-7-es közt ugrál a szorzó, vele együtt az órajel. Inkább legyen fix 1600-on részemről.

    [ Szerkesztve ]

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák