Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Parci

    HÁZIGAZDA

    válasz buvartacsko #43218 üzenetére

    közben beleástam magam a témába, mert bár rohadtul nem érek rá, éppen szopat minket a webszerver (eddig a db szerver tette... :(), de nincs is ennél fontosabb. a lényeg, hogy a szabályok sajnos azért vannak, mert itt van 400 ezer ember, akikből persze agyhalott jogászoktól kezdve orkokon át mindenki van, és sajnos jó szokás szerint az értelmes emberek, akik a fórumozók 90%-át alkotják, szívnak miattuk.

    valóban ártalmatlanok voltak audi100td hirdetései, és valóban, jelen esetben hagyni kellett volna a józan ész alapján. csak ha hagyjuk, rögtön jön egy pár ilyen droid, akik pont azt csinálják majd, mint most audi velem: lám, ha neki szabadott, akkor nekem miért nem? és erre már nem tudunk mit mondani. ezért sajnos senkinek sem szabad. ha kivételeket tennénk a józan ész alapján, akkor meg azt kapnánk meg, hogy pofára moderálunk. no meg más logikus nekem, és más xy moderátornak.

    a lényeg, hogy jelen helyzetben én ezt tettem volna:
    - audi100td-nek szólok, hogy aláírásban hirdessen (azért ott, mert azt egy mozdulat elpucolnia egy modnak, ha úgy dönt, és visszamenőleg is mindenhol változik, ellentétben a szétszórt hsz-ekkel)
    - boxit megintem, hogy ha nincs mondavalója azon túl, hogy rombol egy közösséget, akkor maradjon csendben

    ennyi. nem büntettem volna audit, és nem hagytam volna rámordulás nélkül boxit. mellesleg ezeket most meg is csinálom (törlöm a büntetést, ha kapott, és írok boxinak).

    dicranum scoparium + genista pilosa = :)

Új hozzászólás Aktív témák