Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fattyu

    veterán

    válasz kalapacsolok #112736 üzenetére

    :D

    jajj anyám.

    a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

  • Tikakukac

    titán

    válasz kalapacsolok #112736 üzenetére

    Jó hülyeségeket írsz.

    Mi mást írnék, mint hülyeséget? Kisker-nagyker-szervizes tizenpár év tapasztalatával ebben a témakörben csak hülyeséget tudok írni.

    Átlag irodai munkára lenne.

    Ez mit is befolyásol? Amiről te kérdeztél sokat nem. Legutóbb épp a billentyűzet elhullásokról volt szó. Olvass vissza, írtunk róla keveset. Az is tanulságos, hol tartunk irodai gépekben fél miska feletti cédulákkal.

    Egy jó gép évekig használható még a gari lejárta után.

    Valóban, ha a gép jó, akkor gari lejárta után is sokáig használható. Ha meg épp nem jó, akkor meg max papírnehezéknek. Képzeld el azt az embert, akinek minden kapcsolata megvan alkatrészekre, javításra és 14 év után már laptopból is csak garisat mer venni magának. Jó, ok, tudom, hülyeségeket írok, nyilván így hülyeségeket is csinálok. Adjunk 1%-ot annak azért, hogy lehet számolgattam és gondolkoztam rajta pár percecskét és lehet igazam van, hogy mégis ez jön ki jobban a sztori végén és nem mindenki nyeri havonta a 6-os lottót.

    Az X1 carbon viszont necces, mert bármi hiba lesz, alaplapcsere kb mindig a megoldás, ami őrült drága...

    Konkrétan 12 év lemaradásban vagy szerintem és még az előttem heverő T400 is olyan, hogy ja, proci cserélhető, de mondjuk GPU nem, legalábbis nem a számodra kedves módon. És akkor kezeket fel, kinek mennyi döglött procis notija volt életében. Bevallom, szerintem ezredekben tudnám kifejezni a poolból.
    Nagyjából azon gépek, amik a csuklódnál vékonyabbak, így működnek. Minél fiatalabb annál szutykabb lesz alaplapi komponenseket is cserélni, külön kis I/O boardokról ne is álmodozz.

    Szóval te jöttél kérdezni, aztán kaptál választ, aztán jobban tudod, mint aki válaszolt, sőt, akkora lett a mellény, hogy instant le is lehet hülyézni. Ha szorít a cipő, lazíts rajta.

    [ Szerkesztve ]

    A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

Új hozzászólás Aktív témák