Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Donki Hóte

    veterán

    válasz Picco #112169 üzenetére

    Köszönöm mindenkinek a tanácsokat, de nem sikerült klónozni sehogyan sem, így maradt a Win10 újratelepítése :(

    Nem tudtam rájönni a probléma okára.

    Megcsináltam a CloneZilla indító pendrive-ot, működött rendesen (illetve a magyar fordítás - már bocsánat - egy kalap szart sem ér, így maradtam az angol nyelvű verziónál), megcsinálta szépen az ISO fájlt a régi SSD-ről egy másik pendrive-ra.

    Ezt az ISO fájlt nagyon szépen visszarakta az új SSD-re, viszont az SSD-t egyszerűen nem tudtam bootolhatóvá tenni, bármit mókoltam a BIOS-ban, csak a BIOS boot menü jött elő :O

    Két próbálkozás után próbaképpen telepítettem egy új Win10-et az új SSD-re, gond nélkül indult. Megnéztem a beállításokat a BIOS-ban (az volt amit magamtól is beállítottam a próbálgatás közben), ezért újra ráklónoztam a képfájlt az új SSD-re.

    Persze megint nem indult :W

    Ezt még eljátszottam kétszer, aztán rájöttem, hogy összességében kb 10 órát elbaxtam a próbálkozásokra, úgyhogy maradtam az az új Win10 telepítésénél, 1 óra alatt megvolt minden program újratelepítésével együtt :K

    Szóval tudni kell elengedni a próbálkozásokat, ha valami nem megy, azt nem kell erőltetni :(

    Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

Új hozzászólás Aktív témák