Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CactuS

    Arcképgyáros

    válasz oriic #383 üzenetére

    Azért lehet a CEO most abbahagyhatná kicsit a válaszolást, mert csak jobbam feldühíti vele a népet. Kiderült, hogy 6 hónappal az indulás előtt már tudták, hogy nem csak opcionális lesz a PSN fiók, mégis, a linkelés kikapcsolása után vártak még elég sokat, mire élesítették ezt. Plusz amikor valaki megkérdezi, hogy megvette a játékot, de nincs PSN az országában és mit csináljon az a válasza, hogy nem tudom? Hát köszi.

    CptAdamica: Ennyi erővel azt is lehetne mondani, hogy azok akik kiállnak a többi játékosért és adnak egy negatívat a játéknak nem értik, hogy azok, akik ezt a 2 percet nem áldozzák be a közösségért - másokért , vagy akár a saját adatbiztonságukért - miért áldoznak jóval többet arra különböző fórumokon, hogy telesírják azokat, hogy szerintük a többi játékos csak sír. :F

    A refund részt megértem azért, mert én sem bánom amit ráköltöttem, nem is akarnám refundolni, mert az elmúlt hónapok akkor is jók voltak, ha most ez van.

    És közben a PS Twitteren reagált:

    Helldivers fans -- we’ve heard your feedback on the Helldivers 2 account linking update. The May 6 update, which would have required Steam and PlayStation Network account linking for new players and for current players beginning May 30, will not be moving forward.
    We’re still learning what is best for PC players and your feedback has been invaluable. Thanks again for your continued support of Helldivers 2 and we’ll keep you updated on future plans.

    [ Szerkesztve ]

    Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

Új hozzászólás Aktív témák