Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kacsyx

    aktív tag

    Sziasztok!

    Egy nem kifejezetten Chrome specifikus kérdésem van, de mivel Chrome böngészőt használok, így itt teszem fel:

    Hogyan lehetne megnézni, hogy egy weboldalra feltöltött hirdetés mikor jelent meg a weboldalon? (nincs kiírva dátum)

    A konkrét eset és amiért érdekes lenne megtudnom: eladja az albérletünk tulajdonosa a lakást, amiben lakunk. A párom és én már hosszabb ideje itt lakunk, a volt lakótársunk szombaton költözött ki. A helyére vasárnap délelőtt költözött be egy ismerősünk. Vasárnap este írtam facebookon a tulajnak, hogy hétfőn köthetem-e a hozzájárulásával a szerződést az internetszolgáltatóval, mivel az előző lakó nevén volt és ő értelemszerűen megszüntette a kiköltözésekor. Erre az a válasz érkezett a tulajtól, hogy hétfőn beszéljünk telefonon. Hétfőn fel is hívott és közölte, hogy eladja a lakást, már meg is hirdette. Azóta sorban jönnek hozzánk az ingatlanosok a vevőkkel. A frissen beköltözött lakótársunkkal pedig egy nap után közölhettem, hogy el kell költöznünk. (És ehhez jön hozzá, hogy nincs internetünk, mert nem tudok kötni a hozzájárulása nélkül, meg mire kössek, egy hónapra, két hétre? Közben meg hogy keressünk internet nélkül lakást, hogy írja meg a szakdogáját a lakótársunk? Szerencsére a szomszédok rendesek és megosztják velünk a wifijüket amíg nem találunk másik albérletet.)

    Én úgy gondolom, ilyen kérdésben nem dönt egyik napról a másikról az ember, márpedig a tulaj azt állítja, vasárnap este pattant ki a fejéből. Gyakorlatilag hülyét csinált az ismerősünkből aki ideköltözött. Már hétfőn megtaláltam a lakást a hirdetések között és csak arra lennék kíváncsi, mikor kerülhetett fel, hogy legalább ebben igazat mond-e, vagy csak próbálja menteni magát előttünk.

    Ha tudtok segíteni, megköszönném! :)

Új hozzászólás Aktív témák