Hirdetés

Keresés

Aktív témák

  • petipetya
    nagyúr

    tudsz esetleg párat mondani? Desire topikban már kaptam egy linket, de ha esetleg tudsz jobb/más alternatívát, azt szívesen venném. :)

    illetve még egy kérdés eszembe jutott: ha külföldön veszem a telot, német oprendszerrel, azt tudom frissíteni később magyarra? már ha majd lesz magyar, tudtommal egyelőre még nincs (de most nem is az a lényeg). vagy németet csak németre lehet? végülis nem különösebben probléma, ha nem, csak gondoltam azért rákérdezek..

    illetve még egy :D
    Biztos már le lett írva, de nem emlékszem, hogy olvastam volna, gondolom ez is általános az androidnál, nem pedig telefonspecifikus.. Ha érzékel wlant a telefon, mondjuk otthon, ha netezek rajta, akkor ő azt fölismeri, hogy van wlan és azt fogja használni a mobilnet helyett, vagy pedig nekem kell állítgatnom?

    Az otthoni wifit minden esetben felismeri, de csak akkor csatlakozik rá automatikusan, ha be van kapcsolva a wifid a telón.

    A megoldás az y5 battery saver nevezetű alkalmazás: Megjegyzi az otthoni (és akár más) wifi hálózatot - ha kikerülsz a hatósugarából, akkor kikapcsolja a wifit, ha pedig bekerülsz a hatósugarába, akkor bekapcsolja a wifit a telón és automatikusan rácsatlakozik.

Aktív témák