Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GrooveHero

    addikt

    válasz fatal` #8132 üzenetére

    Shimán:D

    Igaz már van sztem több mint két hónapja, hogy avval repültem, de az még jobban is megy. Igaz előtte meg kellett nézni egy két videót, emrt azelőtt már régen repültem 747-essel, szóval fel kellett eleveníteni az élményt, de hidd el, ment.
    Van is Belgrádba vele egy utam VATSIM-en.

    Nem tudom, amúgy valamiért nekem kicsit más az FMC-je, oks, legs meg a többi mind ugyanaz, oké, de valamiért nem jöttem rá, hogyan kell pontot törölni. Illetve csak azokat a dolgokat vágom FMC-ben, hogy a minimális szint menjen. SID, felszállás, egyéb apróságok...STAR...leszállás, ilyesmi. Majd ha egyszer jobban ráérek, akkor kicsit jobban belemélyedek, de egyelőre annyi tudás is elég, hogy repülni tudjak.Oké, megértem, ha te úg gondolod, hogy ez nem repülés, hanem csak bohóckodás:D Amúgy mivel régen repültem 747-tel, hirtelen nem is vágom, hogy kellett e pölö LHBP-LOWW-nél SID-nél tranzisönt állítani.
    MD-11-nél nincs ilyen gond.
    RWY: offline-ban 31L,
    SID: TORNO3S
    STAR: GIGO1W, oszt csókolom, má megyünk is:D Na jó, nem:D de kábé:DD
    de a 737-esnél tudtommal be kell állítani atranzisönt, legalábbis GIGOR PESAT irányba.
    Valahgy nekem azMD-11 FMC-je egyszerűbb, vagy könynebben átlátható, vagy nem is tudom. Tudom, hogy tudnánk vitatkozni, de mégsem akarok. Tudom hogy kicsit te jobban vágod a dolgokat, és tudnál újat mondani, de nekem így pont jó ahogy van az egész:D
    Aztán majd ha egy kicsit jobban ráérek:D Akkor....:DD
    Amúgy meghallgatok minden jótanácsot, segítő szót, tippet trükköt, oktatást, akármit, amivel kicsit tágíthatom a tudást:D

    [ Szerkesztve ]

    Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

Új hozzászólás Aktív témák