Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mr.Rain

    senior tag

    válasz szupersanyi #1942 üzenetére

    A "hiba a te készülékedben van". 2 napja játszom és egyetlen egyszer dobott le.(xbox one) Tény, hogy ma délelőtt már némileg laggosabb volt, gondolom sokan kezdték el egyszerre a játékot, de még mindig játszható volt.

    Más:

    Botladozásokat alig láttam és szerintem igenis életszerű, hogy némely helyzetben elvesztik az egyensúlyukat, vagy ha mögéjük jön a labda, akkor az alacsonyabb dribblinges nehezebben veszi át, összeakad a lába stb. Az életben is így van.

    Sokszor azt gondolom a fórumot olvasva, hogy sokan nem néznek igazi meccseket, kvázi fogalmuk nincs a fociról a való életben, és így olyanokért hibáztatják a játékot, ami igazából nem gond.

    Nem tökéletes ez a rész sem, és soha egyik sem lesz az, mert rengeteg kritériumnak kell megfelelnie a játéknak és nem fog tudni mindnek egyszerre. A tavalyinak is elfogadtam a hiányosságait, a hibáit, és 1 évig kellemes időtöltés volt. Persze idegeskedni azt azért szoktam. :) De max. az ellenfélre, vagy magamra, nem az EA-ra.

    Szóval nekem tetszik a Fifa 18, és akkor is kikapcsolódást nyújt majd, ha jön a 25. Patch is és változik minden.

    Üdv.

    [ Szerkesztve ]

    "Nincs megállás"

Új hozzászólás Aktív témák