- Magisk
- Xiaomi 17 Ultra - jó az optikája
- iPhone topik
- Milyen okostelefont vegyek?
- Samsung Galaxy S24 FE - később
- Samsung Galaxy S24 Ultra - ha működik, ne változtass!
- Akciófigyelő: jelentős kedvezménnyel nyit a Honor 600
- Brutálisan drága lehet a Poco F9 Ultra
- Apple iPhone 17 Pro Max – fennsík
- Itt a Galaxy S26 széria: az Ultra fejlődött, a másik kettő alig
-
Mobilarena
A Fallout 4 egy poszt-apokaliptikus szerepjáték, ami a többszörös díjnyertes Fallout 3 és Elder Srcolls: Skyrim játékok alkotóinak legújabb játéka, mely 2015. november 10-én jelent meg Xbox One, Playstation 4 és PC platformokra. A sorozat főbb kiadásai tekintetében ez a rész az ötödik, amellyel a Bethesda Games Studios új területeket kíván meghódítani a nyitott világú játékok terén.
A játék a Fallout játékok történetének legmeghatározóbb napján, a Nagy Háború idején veszi kezdetét, de egy váratlan esemény következtében egy nukleáris háború sújtotta világban találjuk magunkat több, mint kétszáz évvel később. Az események helyszíne ezúttal az Államközösség (The Commonwealth), ami Bostont és a titokzatos Intézetet (Institute) foglalja magába. A játék eseményei a Fallout 3 után tíz, és a New Vegas után hat évvel zajlanak.
Új hozzászólás Aktív témák
-
gyimger
őstag
válasz
Ryder62
#5596
üzenetére
Akkor én elkezdem sorolni a New Vegasban szereplő városokat, Te kontrázz rá egy FO4-el, és megnézzük, ki bírja tovább.
Ebben a játékban kihaltnak tartják például a Freeside-ot vagy a Stripet, de elég jó okkal üres: nem teheti be a lábát akárki. De ott van Goodsprings egynek, ami egy jó kis lakott, felszerelt (van minden, ami kell) település. Jacobstown is jó példa, Novac, Nellis légibázis, stb. Ezek mind ontják magukból a karaktereket és a mellékküldetéseket. Én nem játszottam még végig a Fallout 4-et, de úgy érzem, minden saját nevű karakterrel beszéltem már.
Ellenfelek viszont... amíg nem foglalsz állást, addig nem fognak állandóan zaklatni, az tény. És ez rossz? NCR bázisok, Légió bázisok, Boomer bázis, Khan település, stb. Addig kell bejárni és küldetéseket felvenni, amíg megteheted, utána egyből lőnek. Ezzel szemben az új játékban hány olyan nem kihalt település van, ahol nem támadnak rád vagy fosztogatók, vagy mutánsok, vagy ghoulok? Olyan sormintát csinálni egy Fallout játékba, hogy fosztogató-ghoul-mutáns-fosztogató-ghoul-mutás város, meg lehetett volna ritkítani egy kicsit. Csak azt mondom, hogy ha minden settlementre jutna egy lakott város emberekkel, küldetésekkel, boltokkal, akkor az sokat dobna a térképen. Például jó lenne Sanctuary Hillsből (saját tanya) átjárni Concordba küldetésért és eladni a terményt. Felhúzhatnék több settlementet, de ha nem akarok? Vagy ha nem akarok segíteni a Percembereknek? Akkor addig minden kihalt lesz?
Új hozzászólás Aktív témák
- Intel Core ULTRA 9 285K +32GB 7600MHz Patriot Viper XTREME 5 DDR5 kit! (Bolti ár: kb 600ezer Ft!)
- 16GB (2x8GB) SK Hynix DDR5 5600MHz SODIMM kit
- Makulátlan,lemezes PS5 Slim 1TB (CFI-2116) eladó/Media Markt garancia 2027.12.10-ig/beszámítás van
- Honor Magic 8 Pro 512Gb (7100 akku + 100w adapter!) fekete - 1 hónapos -
- Sony Alpha A7C eladó - GARANCIA 2027.05.10
- HIBÁTLAN iPhone 12 Pro Max 256GB Silver -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS4306, 100 AKKSI
- Windows, Office licencek kedvező áron, egyenesen a Microsoft-tól - Automata kézbesítés utalással is!
- HIBÁTLAN iPhone 13 128GB Midnight -2 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS5332
- Új HP 240 G10 14 FHD IPS i5-1335U 4.6Ghz 10mag 12GB RAM 512GB SSD Intel Iris XE Win11 Pro Garancia
- ÚJ/BONTATLAN Surface Pro 7+ i5-1135G7 16G 256GB 1 év garancia
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Ebben a játékban kihaltnak tartják például a Freeside-ot vagy a Stripet, de elég jó okkal üres: nem teheti be a lábát akárki. De ott van Goodsprings egynek, ami egy jó kis lakott, felszerelt (van minden, ami kell) település. Jacobstown is jó példa, Novac, Nellis légibázis, stb. Ezek mind ontják magukból a karaktereket és a mellékküldetéseket. Én nem játszottam még végig a Fallout 4-et, de úgy érzem, minden saját nevű karakterrel beszéltem már.
