Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • peterson79

    őstag

    válasz makro #41 üzenetére

    hali,

    Tegnap este nekifeküdtem a dolognak, de nálam valamiért nem működik a szerszámos dolog. Vagy most az 50 vagy 100 db az egész bázisra vonatkozik, nemcsak az adott roboportra? Tudnál képet lőni róla, hogy mégis mi hogy van beállítva?

    Amint látod Baboka, nekem se megy még ez a vezetékelés. Leszedtem jópár blueprintet a netről, azokban van mindenféle ilyen kapcsoló, de szerencsére előre be vannak állítva, így nekem nincs vele dolgom, működik magától. A Roboportnál át tudom állítani, hogy hány db robot legyen a rendszerben, de annyi, műshoz nem értek még :)

    Az áramszolgáltatást sikerült helyreállítani, de nem vágom, hogy mi volt vele a baj. Ugyan raktam össze napelem és akkumulátor cuccot, de aksim egyébként is volt, a napelem pedig nem ad annyi plusszot, hogy az mentse meg a bázist. Jelenleg kétszer annyi a termelés, ahogy korábban is. Annyit csináltam, hogy raktam be plusz szénbányát, hogy tuti legyen elég ellátás hozzájuk. Biztos valami anomália lehetett ami miatt bekerült egy hurokba és nem bírta magát újraindítani úgymond. Levágtam pár gyártósort, hogy kevesebb legyen a fogyasztás és így már sikerült neki eleget termelni, aztán rákötöttem megint mindent és bírja...egyelőre.

    Ma kiírtom a bogarakat vagy legalábbis annyit amennyit bírok a környéken, hogy legyen időm erre a nukleáris energia dologra és meglátjuk mi sül ki belőle...remélem nem Én sülök meg :D

Új hozzászólás Aktív témák