Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Overlocker

    veterán

    válasz Sárpac #2663 üzenetére

    hát, sajnos, igen... :((( (Ezért még számolunk Sárpac, j/k ;] )

    Sajnos, azt kell hogy mondjam, még inkább kezd elmenni a kedvem a tuningolástól. :S
    Összefoglalnám röviden az előző egy hetem, mivel ritkán látnak az emberek a kulisszák mögé. :)
    A történet múlthét csütörtökön kezdődik, főszerepben ÉN. :DDD Kb. itt vége is a viccnek. Tehát csütörtök: reggel munka-fosás-munka-fosás-munka-fosás, tovább nem bírom, hazajöttem 1-kor. Péntek, no munka, fosás-fosás.....Zsolt barátom ismerőse megígérte hogy feltölti az LN2 dewart, hogy legyen mivel tesztelni, húsvétkor. Remek, csak mondom hasmenésem van, de hát ő nem talál oda egyedül, csak kibírom..kocsival megyünk gyorsan meglesz..juppi:S El is indultunk, zárás előtt fél órával odaértünk, dewar feltöltve, pipa - (remek, eddig a gyomrom is bírta).
    Alig elindulunk, furcsa zaj jön ki a kocsiból, megállunk..mi lehet? Kiszállok, mondom a hátsó kerékben 8-as van (golf 1-es kocsi). Húú, mi legyen, a segítőkész Linde-sek adtak volna kerékkulcsot, de nem volt rá szükség, ugyanis megállapította hogy valami szétesett hátul és hát így nem mehetünk sehova-->Trailer need (->sokba lesz az út :S). Gondolkodás (sör nem volt :D ), nekem haza kell jutnom - mindjárt amúgy is besza-behu -, meg a tartálynak is. Ok, ismerős megvárta a trailert, én meg taxival elvittem a dewart egy másik ismerősömhöz, aki megígérte este áthozza a dewart és a kölcsön hardvereket a versenyhez. Én bkv-val fogcsikorgatva haza..Szombat-vasárnap pihenés, nem volt erőm nekiállni, egészségügyi helyzet változatlan, illetve kis javulás lép fel. Hétfőn gyurmázás, majd teszt, VÉGRE!

    A teszt végeredménye: 5 órás teszt után, összesen 4db superpi eredmény(SEMMI IBT!!),rengeteg küzdés után, szóval nem sokat tudtam hangolni, örültem hogy lefutott... :(((
    Működőképesen állítottam le a gépet hétfő este, majd kedd reggel mikor szétszedtem az alábbi képek fogadtak:

    A foglalat

    A processzor

    Mivel eleve féltem a teszttől, ezért a maximum órajel keresésével és a superpivel kezdtem, de hát ezt se bírta a lap, pedig, csak szolidabb feszültségeket kapott a lap/proci :(((

    Kipróbáltam a procit másik alaplapban, hálisten hibátlanul működik. A lap is lehet megy, de nem merek procit rakni bele. :(

    A dolog rendkívül kellemetlen, hiszen ismerősöm/barátom önzetlenül megpróbált segíteni hogy a versenyen indulhassak, erre ez történik, ráadásul ennyi küzdés után...namind1, szerintem értitek a lehangoltságom..

    Mivel győzelmi esélyeim szerintem elszálltak, így remélem valamilyen úton-módon sikerül kicserélni a Gigabyte lapot, hogy barátom olyan lapot kaphasson vissza, amilyet ő adott nekem. A Foxconn foglalat hibájáról itt olvashattok, a külföldi Gigabyte tech el is ismerte a hibát.

    Sajnos kifogtam..

    További sok szerencsét mindenkinek!

    üdv

    over

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák