Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mutyi

    őstag

    Létrehoztam tegnap előtt egy üzleti Paypal számlát.
    Van saját magán személyes amihez egy Raiffeisen kártya van csatolva és van egy másik céges amihez egy Cib-es.
    Eddig mind a kettő esetben amikor új kártya lett hozzácsatolva a Paypal acc-hoz,azonnal jött egy sms hogy 400 Ft-ot zároltak és a közleményben ott volt a kód.
    Ezzel szemben a mostani üzleti Paypal-os nyitánál egy OTP kártyát adtam hozzá és tt nincs sms üzenet beállítva.
    Tegnap bementem a bankhoz rákérdezni, hogy ők mit látnak.Felhívták a pesti központot,ahol mondták,hogy kétszer is be van foglalva a 400Ft-,mert én tegnap előtt és tegnap délelőtt is küldettem a Paypallal egy verifikációs kódot,mondom hátha én rontottam el valamit.
    Szóval látják,de azt mondják 3 nap mikor jóvá íródik majd és látszódni fog a számlámon a közlemény.
    Ezt azért sem értem,mert eddig is bármikor bármit vásároltam másik bankoknál, azonnal befoglalásra kerül a pénz és ezt jelzi is minden netbankos rendszer, az hogy mikor kerül jóváírásra az egy másik történet.
    Közben nem tudom megcsinálni a verifikálást és tegnap előtt megvett laptopot meg féltem,hogy ha időben nem fizetem ki az Ebayes eladónak,akkor törli a vásárlást.
    Tudtok ezzel kapcsolatban valamit, akinek OTP-s számlája van.

Új hozzászólás Aktív témák