Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gyulank

    addikt

    válasz GBogyó #7368 üzenetére

    Nem egyet a kódolatlanból, és egyet a másikból, hanem egyet a Hello HD csomagból, és egyet egy másik csomagból. Utánaolvastam, és valahol azt írták, hogy a 120-150cm-es offset alu paraboláknak kisebb a veszteségük. De amúgy tényleg nem találok ilyeneket. Amiket felsoroltál, jönnek a DVB-T-n is, bár nekem a dunák nem jönnek be, de lényeg, hogy ha már veszek vevőt, akkor ne legyen akadály, hogy nem tudom befogni, ha már úgy sincs sok csatorna. Eddig a DVB-T-n a Euronews csatornán esténként AXN volt, és megtetszett. Kivéve a film kezdés után négy perccel a reklámok :D Lényeg, hogy például ezt szeretném fogni, meg olyanokat, amik a földin nem jönnek. Ha angolul, az is jobb, mint a semmi. És nekem jobb, mintha mondjuk németül jönne. Ja, és normálisan nem találtam információt a frekvenciákról sem. Több helyiérték különbségek vannak, és sok helyen mértékegység sincs a számok után. Láttam antennákat 2, és láttam 5 GHz-re. Az EB9A 11000 a linkemnél, máshol 11GHz máshol 11000GHz, a tunerek 850MHz-től 1,2GHz-ig működnek, szóval nem tudom, hogy mi a tény.

    ASRock Z370 Pro4+i3-8100+32GB Windows 22631.2361 Ubuntu 23.10 x64

Új hozzászólás Aktív témák