Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • atesss

    addikt

    válasz DarkByte #867 üzenetére

    Hmm itt tényleg azt írják...
    Olvastam is ezt én anno, csak valahogy elfelejtettem, valoszeg azért mert az index cikkeiből nagyon nem ez jön le.
    Ott nem beszélnek erről a kötelező tételről, csak szándéknyilatkozatról.
    De érdemes elolvasni őket, pl. hogy lássátok milyen háttéralku van a HirTV és ATV benyomása mellett. :( :F
    Senki nem tudja, hogy akar-e digitális tévét
    Kiszúrt a politika az ATV-vel és a Hír tv-vel
    Az RTL igent mondott a digitális átállásra
    Megmentették az ATV-t és a Hír tv-t

    A lényeg ez: "Ha az itt felvázolt rendszer megvalósul, akkor tulajdonképpen az állam a közszolgálati tévék és az Antenna Hungária közbeiktatásával a két pártközeli adót finanszírozza majd. " Hogy nálunk mindent meg lehet tenni... :((

    Más forrást nem tudsz erre, hogy ingyenes lesz a Viasat3 ?
    Mert az indexen nem mondják ki, hogy ingyenes lenne, de azt se hogy fizetős.
    És ha már az AH ugyis kiépít egy kártyarendszert, hogy 1 csatornával több vagy kevesebb van-e benne az már mind1 ebből a szempontból.
    Csak amit a HirTV, ATV-re is írnak, hogy ha felmegy az ingyenesre, akkor nem kap pénzt a kábel / müholdas szolgáltatóktól, ez a Viasatot is fenyegeti, nem ?

    Viszont ha mégiscsak így lesz, akkor már kevésbé érdekel a kártyás PC-s vevő, de arra nem tudsz valamit mégis?
    Mert ha lenne mondjuk 20e körül (az egyébkénti 7-8e helyett), akkor még azért gondolkodnék rajta...
    Vagy főleg ha lenne DVD-T + DVB-C vevő CI slottal, és abba be tudom rakni a normál UPC/ UPC Direct kártyákat, a ~80 csatornával !
    Ilyen létezhet?

    Hibridnek nem látom már értelmét, mi az a csatorna, ami nem lesz digitálisban, de lesz az analógban? Talán a FixTV, de az meg nem különösebben érdekel.

    #866 Hát igen ebben lehethogy igazad van, mert a térképek ([link] ) alapján Budapesten szerintem kb. mindenhol kéne lennie.
    Bár valaki írta hogy Kecskeméten se jön be, pedig az jócskán beleesne ebbe a térképbe.

    DrGonzo22: Én a ProgDVB-t ismerem csak így névről ,bár 1x valahol olvastam egy listát MPEG-4-esekről, asszem wikipedian. De az ingyenes, úgyhogy próbáld ki azzal, vagy mást meg próbálj itt keresni a fórumban, vagy várj, amig valaki hozzáértöbb mond mást.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák