Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • adam_

    senior tag

    válasz Sk8erPeter #423 üzenetére

    Van egy ilyen felület az oldalon: [link], ami természetes még folytatódik lefelé más egyéb pontokkal, de az most lényegtelen. :)

    A lényeg, hogy ennek az aljára szeretnék egy térképet, valamint egy címmegadásos részt, ugyanis amikor a címet valaki megadja, az egyből térképen is jelenítse meg egy markerrel. Természetesen ezeknek az adatoknak a beküldése után a hírdetésben ugyanezt a térképet címmel jelenítse meg.

    Akkor jól értelmeztem, ehhez akkor egyedül ez a modul kell: [link]?
    Feltelepítem, és akkor a hírdetés feladásos részben a mezők hozzáadásánál "csak" hozzá kell adni egy új mezőt, pl. Hely megadása néven, és ennek a mezőnek a típusát getlocationre kellene hogy tegyem? És ezt követően már egy olyan mező is lesz a hírdetés feladása részben, ahol egy térkép is van, ahol a hírdető meg tudja adni a tartózkodási helyét? (Bár ezt tényleg jó lenne összekapcsolni egy másik mezővel, amiben ha valaki beírja pl a Város nevét, azt alatta egyből térképen is mutassa, de ez végső soron, egyenlőre csak a térképes markeres bejelölés jó lenne, ha megvalósulna)

    Szóval jól gondolom, így kell ezt megvalósítani? Ilyen egyszerű lenne? :) Readmet olvastam, bár ott CCK modulról is írnak, az sem kell az én elképzelésemhez?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák