Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • t72killer

    titán

    LOGOUT blog

    válasz twine #845 üzenetére

    köszi!:R

    A v1.0 és a v2.0 pró között rágódom, elég komoly anyagi vonzata van a dolognak: még garis v1.0-t kapok 1000EUR alatt, a v2.0 új lévén nemigen fordul elő használtpiacon, új ára meg 1550EUR környékén van.

    "a V2.0 tudja a 2,4Ghz-et, az 5,8-at, automatikusan tud kapcsolni...." - ezt a v1.0 is tudja, azaz gondolom a wifi-interferencia a régebbi pro modellnél se lesz akkora gáz

    A speckók között nekem a liveview 1080p ugrott ki - de ez annyira nem zavar, a komponáláshoz sztem a 720p is elég lesz.

    "a motor indítása-leállítása nekem jobban tetszik a V2.0-nál...valahogy finomabban működik a dolog ... Valszeg ezzel is az aksit, és a motorokat kímélve..." <- ez viszont érdekes fejlemény:R

    #843: ebből engem ez a rész érdekel igazán:
    "The most significant changes to the Phantom occur under the hood, specifically the inclusion OcuSync HD Video Transmission system and the FOC sinusoidal driver ESCs. This new propulsion system is paired with 9455S quick-release propellers to reduce the noise power up to 60%." - ez gondolom repülési időben is tükröződik.

    #844: a régebbi pro-nak is van mechanikus zárja, és kavartak a híroldalak a h.265-tel is, mintha azt is a v2.0-val találták volna fel, pedig mégse.

    A gyakorlatban a kérdés, hogy az új ESC-k és az OcuSync megér-e a gyakorlatban 5-600EUR avagy bő 30% többletkiadást, de sztem maradok a réginél, hacsak nem mutatnak valami komoly fejlődést képminőség-téren. A zaj engem nem zavar, úgyis új audiosávot kapnak majd a videók.

    [ Szerkesztve ]

    Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

Új hozzászólás Aktív témák