- One mobilszolgáltatások
- Apple iPhone 16 Pro - rutinvizsga
- Google Pixel topik
- Samsung Galaxy S23 Ultra - non plus ultra
- Yettel topik
- Samsung Galaxy S25 Ultra - titán keret, acélos teljesítmény
- iPhone topik
- Témákat hoz a Google a Pixelekre
- Garmin topik
- Úgy tűnik, végleg kiszervezte telefongyártását a Sony
Új hozzászólás Aktív témák
-
pbarna
csendes tag
Szia.
Bocs hogy későn reagálok, de nem értem rá eddig.
Megoldódni vélem a gondot, mert rájöttem hogy a pendryvok működése között nagy különbségek vannak.
Én eddig egy 4 gigás Take MS nevezetü cuccot dugtam bele. Aminek az észrevételem szerint bedugáskor kigyullad egy piros led és adatátvitelkor az villogásra vált. Adatáramlás megszünésekor nem alszik ki a led, hanem továbbra is folyamatosan ég.
Kipróbáltam egy Kingstont, amelynek a lámpája csak akkor villog amikor adatforgalom van.
Úgy gondolom hogy engem ez a dolog zavart be és véleményem szerint sérülés nem töténhet a Take MS pendryvnál sem, mivel a ledje ha folyamatosan ég is, de a lejátszót Disc módra kapcsolva tuti hogy nincs adatátvitel.(szerintem).
Vélemény ??? -
pbarna
csendes tag
Szia.
Köszi a reagálásodat.
Nekem is van a távirányítón egy USB/CARD gomb. Azzal tudok a lejátszási módok között lépkedni. Azt szeretném megtudni hogy amikor USB-ről DISC-RE lépek nem kellene e elaludnia a pendryve lámpájának, mert nálam az folyamatosan ég. Elegendő e csak Disc módba állítani a lejátszót, ahhoz hogy kihúzhassam a pendryvot, attól függetlenül hogy folyamatosan ég a lámpája.
Mert én úgy gondoltam hogyha kilépek az USB módból vagy a távirányitón megnyomok egy gombot annak csatlakozója áramtalanítva lessz, és így biztonsággal kihúzhatom belőle a dolgokat.
Nem sérül e meg a pendryv vagy a kártya esetleg a küső hdd azzal, hogy úgy húzom ki hogy áram alatt vannak? Ez a jelenség minden USB-s lejátszónál így van e, vagy csak nálam?
Hozzánemértésem miatt nem akarnám szétkúrni a lejátszót, vagy a beledugott cuccokat.A választ előre köszönöm.
-
pbarna
csendes tag
Sziasztok.
Aminap vettem egy ORION 5600-as asztali lejátszót,usb és kártyaolvasóval felszerelve.
A leírásban szereplő lemezeket és formátumokat szépen kezeli.
Egy gondom van vele, ami nem is biztos hogy baj, csak lehet én vagyok járatlan ebben a dologban.
Kikapcsolt állapotban a pendryvot bedugva annak már ki is gyullad a lámpája, tehát ilyenkor is áram alatt van a foglalat.
Bekapcsolás után betölt, lejátszik (ok).
Azt szeretném megkérdezni hogy ha ki akarom húzni a pendryvot, nem kell e előtte leáramtalanítani az usb / kártyaolvasó foglalatot, a meghibásodások elkerülése végett?
Ha mégis kell akkor azt hogy lehet, mert ez nekem sehogy sem sikerül. Kikapcsolás után is ég a pendryv lámpája folyamatosan, csak akkor alszik ki ha kihúzom a konnektorból. A leírásában erről semmilyen info nincs.
Zavar a dolog mert tudtommal az olyan finomelektronikai dolgokat mint, pendryve, usb-s Hdd, stb.. áram alatt nem célszerü széthuzni ( pl.Windows: hardver biztonságos leállítása).
Vagy az ilyen egyéb usb-s készülékekre más szabályok érvényesek??
Ez ügyben ha valaki el tudná oszlatni kételyeimet, vagy megírná a leáramtalanítás módját,nagyon köszönném.
Ui: Vagy megint sikerült egy selejtes szart rámsózni a Tesco-ban??
Új hozzászólás Aktív témák
- BESZÁMÍTÁS! Asus M5A99FX PRO R2.0 990FX chipset alaplap garanciával hibátlan működéssel
- BESZÁMÍTÁS! ASRock B550M R5 5600 16GB DDR4 512GB SSD RX 6600 XT 8GB Kolink Observatory LM RGB 600W
- Samsung Galaxy A04 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Azonnali készpénzes Sony Playstation 4 Slim / PS4 Pro felvásárlás személyesen/csomagküldéssel
- Apple iPhone 11 Pro 64GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: Liszt Ferenc Zeneművészeti Egyetem
Város: Budapest