Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Siffredi

    senior tag

    válasz McLaca #7169 üzenetére

    Ha "bekattintod", ergo bekapcsolod, akkor utána ki lehet húzni belőle a kártyát, nem rögzíti, és be lehet tolni egy másikat. Ha "kikattintod", akkor viszont hiába tolsz bele bármit, nem foglalkozik vele, mert ki van kapsolva.

    Na errol beszelek, ez a hiba. Ha bekattintjuk a kartyat, siman ki lehet huzni a slotbol, sot, jobbra-balra is siman lehet mozgatni (nem tizedmillimeter). Az enyemben, ha egyszer bekattintok egy kartyat, akkor azt csak kikattintas utan lehet kivenni, es nem lotyog benne.

    A kapcsolást onnan gondolom, hogy az XP-féle USB eszköz csatlakoztatásakor hallható hang a vaklap berakásakor is hallatszik, mintha bedugtam volna valamit, majd rögtön le is húztam volna.

    Na, ez erdekes. A vaklapon nincs semmifele csatlakozo (tudtommal), szoval igazabol nem ertem, miert jelez a geped, hogy eszkozt csatlakoztattal ra. Az enyem nem jelez.

    Akksirol. Lehet, hogy csak nekem van szerencsem, de az akksi az enyemben betonstabil (9 cellas). Ezert dobbentett meg, hogy mennyire kotyog az 1400-asban. Jobban, mint neked kekegsm.

    A videokartyarol. A dell angliai honlapjan, ha ossze akarsz allitani magadnak egy laptopot, akkor videokartya teren ketfele valasztasod van: vagy az alap x3100-as, vagy felarert 8400M GS. Mivel az emlitett x3100-as, es a gma 950-es is integralt (ami a gepben van), az a sanda gyanum, hogy valamelyik szorakozott alkalmazott elnezte az alaplapot, rosszat tettek bele. Viszont a tobbi alkatresz stimmel (pedig tobbet is upgrade-eltunk, es pont azzal van baj, ami alap lenne).

    Jo hosszu lett megint a hsz, de legalabb mar jobban belelattok a dolgokba.

    Koszi a velemenyeket!

    Udv!

  • kekegsm

    őstag

    válasz McLaca #7169 üzenetére

    Enyemet eddig nem lehetett kihuzni. Most hogy mondtad, kiprobaltam, de nem akar. Majd megcsipem harapofogoval, aztan megrangatom...

    :)

    Lépj ki, lépj be, próbáld meg újra...

Új hozzászólás Aktív témák