Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • adam_

    senior tag

    válasz Jim-Y #1547 üzenetére

    Összeírtam, hogy milyen sorrendbe tanulom a dolgokat, persze néha párhuzamosan ismerkedem újabb CSS okoságokkal is JS-el is, de nagy vonalakban így haladok:

    - HTML5
    - CSS3
    - Javascript - JQuery
    - Bootstrap/AngularJS (Framework)
    - SASS/LESS (Preprocesszor)
    - PHP

    Most körülbelül a HTML5 és CSS3 határain vagyok, és elkezdem az alapoknál a JS-t. Emelett ismerkedem mint már írtam a Frameworkökkel, most speciel a Bootstrap 3-as verziójával. A végére szeretném hagyni a SASS/LESS kombót * és a PHP alapokat. Megkérnélek titeket, hogy erősítsetek meg, avagy cáfoljátok, hogy jó "skilleket" tanulok sorban ahhoz, hogy a későbbiekben Frontend webfejlesztő legyek, vagy mivel egészítenétek még ki? Pusztán csak szeretnék visszaigazolást nyerni a szakmában dolgozó emberektől, hogy majd naprakész tudással léphessek a munka frontjára. :)

    Ezért is előre, és a korábbi értékes hozzászólásokért nagy köszönettel tartozom felétek!

    * Korábban írtátok, hogy a SASS/LESS ugyan fontos, de pár hozzászólással korábban inkább arra "buzdítottatok", hogy CSS, és HTML tanulás után inkább JS-el ismerkedjek, majd ha már mind a három nyelv profin megy, akkor jöjjön a SASS avagy LESS.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák