Hirdetés
- Nagyon jól néz ki a Nothing Phone (3a) limitált kiadása
- Samsung Galaxy S25 Ultra - titán keret, acélos teljesítmény
- Csak egy ország kap Exynos 2600-as Galaxy S26 telefonokat?
- Google Pixel topik
- Kiegészítőkkel készül karácsonyra a Xiaomi
- Bemutatkozott a Poco X7 és X7 Pro
- Samsung Galaxy S25 - végre van kicsi!
- Vivo X300 - kicsiben jobban megéri
- iPhone topik
- Google Pixel 8 Pro - mestersége(s) az intelligencia
Új hozzászólás Aktív témák
-
drr
őstag
Az a vicc, hogy a frissen bekapcsolt gép szenzora sem mutat 30 alatt még újrapasztázás után sem... Cseréljek pasztát? A CoolViva Z1-es VGA hűtőhöz kaptam más állagút, de az szétkenhetetlen, csak pöttyöket tudok rakni a procira...
Amúgy biztos a házam nem létező légáramlásával van a gond, de most nem tudok áldozni rá, durván lé vagyok égve. Pedig most nagyon jó áron - kb. 7500-ért - tudnék venni egy ILYET, vadonat újon!
-
drr
őstag
Szép ez a ház, irigyellek

Közben leszedtem a hűtőt és átpasztáztam. Teljesen alapon 36 fokosak a magok, netezés miegymás közben 37. Ez 2-3 fokos javulás!

De... Beraktam egy 8-as ventit a házba (csak az volt kéznél, nem is megy bele max 9-es) és semmi (!!!) javulás nem volt a hőmérsékletekben. Szóval a szűkös házból a táp 12-es ventije is ki tudja szívni a levegőt, egy 8-as házventi pluszban semmit sem ér... -
drr
őstag
Sziasztok!
Pár napja vettem egy TX3-ast, egy E5200-ra került ami egy ASUS P5K SE/EPU lapban csücsül. Sajnos nincs csilli-villi házam és nincs benne se elől se hátul venti, ráadásul eléggé szűkös is, de a hűtő azért befért. Az adatlapomban benne van a teljes konfigom.
A hűtő felrakását igyekeztem megfelelően csinálni, tehát tisztességesen letakarítottam a procit, aztán felkentem a pasztát egy plasztik kártyával, nincs rajta sok, pont megfelelő, befedte az egyenletes réteg a procit. A hűtő talpára nem kentem semmit. Amikor megpróbáltam felapplikálni, az egyik lábát nem tudtam elsőre bepöccenteni és le kellett vennem. Az egyik oldala a hőtő talpának már beleért a pasztába de nem kentem újra.
Az első bekapcsoláskor a pofám majd leszakadt, 2700-on üvöltött a venti. Bekapcsoltam a Q-Fant, Optimal-on hagytam, így 880 körül indít, a max fordulata eddig 1150 körül volt, viszont a hőfokok nem tetszenek. Bekapcsoláskor az egyik mag 32, a másik 36 fokos, egy óra használat után 40 fokig is felmelegszik (átlagosan 37-38 fok), terhelve max 52 fokot mutat a szenzor.
Azt szeretném tudni, hogy a venti viselkedése normális? A legfrissebb bios van fent...
A hőfokok rendben vannak, ha a ház olyan, amilyen? Ha szükséges, fotózok
Tanácsot várok...

Új hozzászólás Aktív témák
- Nagyon jól néz ki a Nothing Phone (3a) limitált kiadása
- Xbox Series X|S
- Autós topik látogatók beszélgetős, offolós topikja
- Chieftec-Prohardver nyereményjáték
- Nintendo Switch
- Építő/felújító topik
- Diablo IV
- Kerékpárosok, bringások ide!
- Nintendo Switch 2
- Samsung Galaxy S25 Ultra - titán keret, acélos teljesítmény
- További aktív témák...
- Lenovo LOQ 15IRH8 - 15.6"FHD IPS 144Hz - i5-12450H - 16GB - 512GB - RTX 4050 - Win11 PRO - 1 év gari
- Panasonic CF-20 ütésálló, ipari notebook & tablet számlával, garanciával
- Katonai Rugged laptopok Panasonic Toughbook és Getac S410 6-11.gen gar.
- Készpénzes számítógép PC félkonfig alkatrész hardver felvásárlás személyesen / postával korrekt áron
- Bomba ár! Lenovo 14W Gen2 - AMD 3015e I 4GB I 128SSD I 14" FHD I HDMI I Cam I W11 I Garancia!
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: BroadBit Hungary Kft.
Város: Budakeszi








