Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tutitibi

    senior tag

    válasz Yeffy #15648 üzenetére

    Sziasztok!

    Én egy OKJ képzés keretében végeztem el 2 évvel ezelőtt az alábbi képzéseket:
    RS4: CCNA RS Connecting Networks
    RS3: CCNA RS Scaling Networks
    RS2: CCNA RS Introducing to Networks
    RS1: CCNA RS Routing and Switching Essentials

    Nem a Cisco vizsgát tettük le , hanem az oktató intézmény által kadott egyedi vizsgasoror feladatokat. De azt 95% felett sikerült megoldani.
    Sajnos nem is vettünk át egyes témakörökből minden egyes chaptert pl. az RS3-ból és RS4-ből Nem vettük a Frame Relay-t pl...vagy a feszítőfa protokollt sem...

    A kérdésem az, hogy a munkahelyemen ahol egy kész vállalati hálózat van, ahogy a nagy könyvben meg van írva ott ezekből nem mindent kell használni mert van olyat, amit én nem változtathatok meg csak aki felettem áll. Mondjuk úgy a switchek nekem jutnak , a routereket már nehezen "adják oda" ... De szeretnék olyan poziciót majd a hálózat nagyobb részét is rámbízhatják.
    Én szeretnék letenni egy Cisco vizsgát, az alapot ami ezt a 4 fejezet felöleli. Tudom már más ok az elnevezések és mások a fejezetek is de a tananyag azért marad egy ideig ugyanaz vagy kiegészült.
    A kérdés, hogy itt kéne átnéznem, beszereznem egy Cisco hálózatos vizsgához, ami a legelső lenne ???

    Ja, és mibe kerül ez nekem pénzben ?
    Köszi :)

Új hozzászólás Aktív témák