Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • intercooler

    őstag

    válasz BomiBoogie #5950 üzenetére

    Úgy még többet sebez, röviden tömören. én erre mentem rá, jól adja :)

  • BandiHUN

    veterán

    válasz BomiBoogie #5950 üzenetére

    Ezt cáfolnám,hogy nem robban nagyot halálkor,én a Varriornál mindig a crystalisk-okhoz mentem oda,amíg lefogyott a csík,feléig sebezni tudta,de közben "alámásztam",és mindig visszajöttem a halálból,csak röhögtem,hogy durva,UVHM,61-en és nem lehet megpusztulni :D

    Kis vicc volt,hogy a Varrior nem dobott semmi narancsot...viszont elég hosszú harc volt,és az elején felnyomták az agyvizem a repkedő Rakkek,amik spawnolnak folyamatosan,és jól "kinéztek" maguknak,valami tulajdonságok meg hozzák,hogy lassul a pajzsregen,sőt valamilyen esetben blokkol is valami,amíg lövök,így elég nehéz Bee-zni a Psychóval.Viszont van egy képesség,ami a találatok alapján növel egy számlálót 100-ig,és talán a sebzés,tűzgyorsaság,de a tár mindenképpen nő,a kilőttek meg egy másik képesség miatt novával elementálfelhőt robbantva halnak meg,elővettem a Slaggát,és csak lőttem a tetű rakkeket,volt vagy 200akárhányas a tár a végén :D
    Szóval a lényeg,a Varrior nem dobott semmi hasznosat,DE az egyik Rakkból ez esett:
    http://steamcommunity.com/id/lorenzohun/screenshot/594752060986143760
    Durva,mert talán az egész játék alatt nem esett narancs fegyó ellenfélből,nem méghogy ilyen "nevenincs",csak a zavarás miatt berakottból...majd rágyúrok,mert a végén kiderül,hogy jobb a rakkeket farmolni,mint a Varriort,berakom a Slaggát,csinálok 100ezer lőszert a karinak,lesúlyozom valamivel az egeret(vagy hoppá,a bill is programozható,lehet van valami makró egérre is),és a rakkek folyamatosan spawnolnak úgyis,mehetek a dolgomra :D
    A másik alternatíva,hogy mivel az extra képességemmel dinamitot hajigálva nyírtam a rakkeket épp ki,lehet,jár valami "titkos" rare-esély bónusz az ilyen killekre.

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Új hozzászólás Aktív témák