Hirdetés

2019. március 25., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Bloodborne (PS4)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2018-02-01 12:41:26

Mobilarena

Összefoglaló kinyitása ▼

(#3001) ThySoul

ThySoul
(fanatikus tag)

Már tárgytalan, mert ez is meglett :"DNegyedik próbálkozásra csak sikerült.
Viszont kissé csalódott vagyok a nehézséget illetően.
Ludwig tényleg az volt, laurence egy kis türelemmel simán legyűrhető, ez az utolsó sem volt ám valami nehéz, max annyiban hogy igen érdekes hitbox van az ütéseinél, meg a második fázisban mikor felugrik nem látni merre érkezik. Sőt, szerintem a második fázis könnyebb mint az első.

[ Szerkesztve ]

(#3002) Kvelstadt válasza Kingcold (#2985) üzenetére

Kvelstadt
(Topikgazda)

Ja attól nem kell vért kéregetni és akkor nem öli meg az apáca. Vagy ha nincs meg az apáca az is segit neki élletben maradni.
De egyébként a tulélők közül kb a faszi az egyetlen aki nem tervez megölni senkit.
Dehát a nők már csak ipyenek ősszezárva nem?
:D

Ez az előtte vag utána játszódik nekem nem egyértelmű.
Ugyanis ez, igen arra utal, plusz ott van ugye amelia is még emberi formában, de az hogy yharnam romokban van meg szerintem olyan mintha jövőkép lenne.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt roszkor!"

(#3003) Kingcold válasza Kvelstadt (#3002) üzenetére

Kingcold
(fanatikus tag)

Baxus... Nem is figyeltem Ameliat a DLC ben. Ő hol volt?
Meg ugye itt ott Amygdala maradványokba boltunkba, ami megen egyfajta jövőkép. Lehet inkább zernativ valóság?
Adella akkor is bekattan, ha Arianne vére az első játékból maradt nálam? Mindegy is, mert discard oltam. :)
Amúgy iszonyú kínszenvedés volt, de partik lettünk Djura val.
A biztos menet: eljutuni a vérfarkasokig gyilok nélkül.
Majd ott azt és úgy tehet az ember ami tetszik.
Megölni a BSB t. Ezután Hunters Dream, majd keresni a Ward nál vagy a Foreszt ben egy Zsákost.
Az visz Unseen V. be.
Kinyirni DB t (kapu Old Yharnamba kinyit, ez opcionális)
Vissza HD be ( tán ez is OP)
Majd vissza hátulról Djura hoz.
Bármely korábbi pont kihagyása ellenségesé teszi végleg.

Amugy neki mit érdemes felelni a nyugodt közös jövő érdekében? :)

[ Szerkesztve ]

(#3004) .LnB

.LnB
(PH! félisten)

Mai termés:

-Rom the Vacuous Spider: [link] Vele szenvedtem eddig a legtöbbet. De nem is értem magamat, hogy miért. Elég könnyű fight. Úgy is voltam vele, hogy e hamar meglesz. De nem, annyira lazára vettem, hogy a végén már magamra haragudtam. :D

-Bloody Crown of Cainhurst: [link] Nem volt nehéz. Talán harmadjára lett meg. Kétszer megviccelt a fight végén egy visceral attack-kel.

-The One Reborn :[link] Elsőre leesett, hogy a csengettyűket kellene leverni előbb. Másodjára meg is lett.

Nézi egyébként valaki ezeket a videókat? Mert nem nagyon reagáltok rájuk. Magam szórakoztatásából meg nem fogom feltöltögetni őket.

(#3002) Kvelstadt Ez a hol/mikor vagyunk, ez nekem is talány. És a Dream-et sem értem. Az egészet álmodja vagy mi van? Meg ugrálunk az időben ide-oda. Erről nincs valami írás?

[ Szerkesztve ]

// Táti Tigrisek // Pittsburgh Penguins \\ MAC Újbuda \\

(#3005) psycroptic válasza .LnB (#3004) üzenetére

psycroptic
(őstag)

Én idáig mindet megnéztem, de nem reagálok, mert én még messze vagyok ezektől a bossoktól. Csak nézem és jegyzetelek... :DDD

"Did I ever tell you what the definition of insanity is? Insanity is doing the exact... same fucking thing... over and over again expecting... shit to change... That. Is. Crazy. "

(#3006) sp8787 válasza .LnB (#3004) üzenetére

sp8787
(őstag)

Latom lecheeselted a Crow-t, 1vs1 nem vmi egyszeru.
Amugy ennyi erovel a Poison Knife modszer sokkal gyorsabb. :K

(#3007) .LnB válasza sp8787 (#3006) üzenetére

.LnB
(PH! félisten)

Ki akartam próbálni, hogy kijön e a kapun. De nem sikerült. Ez a cheeselés jelenti a kite-olást BB-ben? :P
Miért? Egyébként ott a lépcsőn könnyebb megölni?

(#3008) .LnB válasza psycroptic (#3005) üzenetére

.LnB
(PH! félisten)

Én is csak most kezdtem nemrég. Te mikor?

(#3009) Kingcold

Kingcold
(fanatikus tag)

Egyes Gem eknél olvasom: ATK vs The Kin. Ez mit jelent? ATK: attack, de a másik?

(#3010) .LnB

.LnB
(PH! félisten)

Egyébként így állok most:

Ez így szerintem nagyon frankó build. Most a Skill-t felnyomom 25-re. Onnan térjek vissza növelni a vitality-t, vagy inkább az Arcane-t toljam fel 15-re a plusz dmg miatt? Az Arcane buffolja a Holy Blade sebzését ugye jól tudom? Vélemény?

Egyébként most megint nem tudom, hogy mi következik, merre tovább? Voltam a Nightmare-ben, gondolom arra kell majd haladni.

[ Szerkesztve ]

(#3011) psycroptic válasza .LnB (#3008) üzenetére

psycroptic
(őstag)

Kb. egy hete játszom vele, eddig olyan 13-15 órám van benne és még csak most öltem meg a boszorkákat...

Még azt próbálom kideríteni, hogy a fegyvereknél mit jelentenek a betűk. A B jelzésű erősebb, mint a C-s vagy fordítva? Szóval vannak hiányosságok nálam keményen... :) :DDD

"Did I ever tell you what the definition of insanity is? Insanity is doing the exact... same fucking thing... over and over again expecting... shit to change... That. Is. Crazy. "

(#3012) .LnB válasza psycroptic (#3011) üzenetére

.LnB
(PH! félisten)

Akkor csak egy nappal vagyok előtted. Nem tudok minden nap játszani. Legutóbb a Hip Hop Boyz-t vertem le én is. Ma meg azt a hármat amit linkeltem.

(#3013) psycroptic válasza .LnB (#3012) üzenetére

psycroptic
(őstag)

Én most szabadságon vagyok és játszok vele, ahogy időm engedi. De néha úgy világít a nap, hogy sz@rt sem látok a képernyőből teljes fényerősség mellett is... :))

(#3014) .LnB válasza psycroptic (#3013) üzenetére

.LnB
(PH! félisten)

Redőny... :)

Én is tudtam volna ma egész nap játszani. De egyszerűen elég egy idő után nekem. Fárasztó ez az állandó koncentráció azért. Ha leülök egy boss is elég lenne. Ma meg 2+1-et lenyomtam. Legutóbb is kettőt. Ezzel nem tudok egész nap játszani, márcsak a hangulata miatt sem. :)
Szépen beosztom, annyira nem rohanok.

(#3015) psycroptic válasza .LnB (#3014) üzenetére

psycroptic
(őstag)

Egyébként az nem mindegy, hogy az ember melyik kezében tartja a fegyvert?

(#3016) Kingcold válasza psycroptic (#3015) üzenetére

Kingcold
(fanatikus tag)

Bal kéz lőfegyver/fáklya/pajzs/lángszóró. Jobb kéz: minden trükkös fegyver. :)

(#3017) psycroptic válasza Kingcold (#3016) üzenetére

psycroptic
(őstag)

Ez stimmt, de mintha más sebzésértékeket írna a jobb kéz1-re, mint a jobb kéz2-re.

(#3018) .LnB válasza psycroptic (#3017) üzenetére

.LnB
(PH! félisten)

Gondolom mert az adott fegyver sebzését veszi, gemekkel meg minden. És nem ugyan annyit sebez a két fegyver.

R1 holy bladw
R2 Axe

[ Szerkesztve ]

(#3019) psycroptic válasza .LnB (#3018) üzenetére

psycroptic
(őstag)

Akkor ezek szerint mindegy, hogy melyik fegyver melyik slotban van. Már ezzel is okosabb lettem. Köszi!

(#3020) Kingcold

Kingcold
(fanatikus tag)

3 turha+, 3. menet, FIGHT:
[link]

(#3021) .LnB válasza Kingcold (#3020) üzenetére

.LnB
(PH! félisten)

Milyen frankó poszt-apokaliptikus rucid van. :D Majd megnézem nekem ez megvan e.

Most megnéztem a te videód után az enyémet is. Te kicsit passzívabb voltál. Én mentem az arcukba folyamatosan. Érdekes így megnézni a kettőnk harcát.

[ Szerkesztve ]

(#3022) psycroptic

psycroptic
(őstag)

Ha a Forbidden woodsban lévő NPC-t elküldöm klinikára, akkor megölik egymást az ottani nővel?

(#3023) Kingcold válasza psycroptic (#3022) üzenetére

Kingcold
(fanatikus tag)

Nem, csak ő öl meg mindenkit. Próbáld megölni, de ne lepődj meg mikor megmutatja az igazi arcát. :)

.Lnb
A ruci a DLC utolsó szakaszán található. :) Nagyon bejön.
A 3 túra az agyamra ment, az első játékban idejük se volt velem szemben, h átalakuljanak. Most meg szivattak rendesen NG+ on.

(#3024) Ulthanito válasza psycroptic (#3015) üzenetére

Ulthanito
(fanatikus tag)

Nincs választási lehetőség, a játék magától leosztja, melyik kézben mit tart.

(#3025) Ulthanito válasza .LnB (#3004) üzenetére

Ulthanito
(fanatikus tag)

Nézi, csak a sűrű teendők miatt kevesebbet voltam most gépnél. :)

(#3026) Ulthanito válasza .LnB (#3010) üzenetére

Ulthanito
(fanatikus tag)

Az arcane-t hagynám a helyedben a francba, és staminára gyúrnék, meg a skiltt masszíroznám kicsit.

(#3027) Ulthanito válasza psycroptic (#3011) üzenetére

Ulthanito
(fanatikus tag)

A betűk a fegyverek skálázódását jelentik.

Itt van ni.

(#3028) Ulthanito válasza .LnB (#3004) üzenetére

Ulthanito
(fanatikus tag)

Ezt a taktikát Romnál, miszerint odarohansz a törzséhez, és megvárod, míg homorít és detonál, felejtsd el, ha mész NG+ban és még tovább, mert instant kill lesz ott már. Egyszer megcsinálod, aztán kezdheted is újra a fightot.

A kis pókokat meg ne üsd szemből, mert páncélozott a fejük, simán leszedhetők oldalról és hátulról, nem kell hozzá pazarolni a beast blood pelletet!

(#3029) psycroptic válasza Ulthanito (#3027) üzenetére

psycroptic
(őstag)

:R

(#3030) Kvelstadt válasza Kingcold (#3003) üzenetére

Kvelstadt
(Topikgazda)

Van az a rész mikor a dlcbe a liften lévő csontvázba visdzaraksz valamit hogy elinduljon a lift. Na ott előtte megtámad három npc,és a fehér ruhás amelia. Én se szúrtam ki. Neten lattam videót amiben elmondják,meg a pendant is ott van a kezébe akkor is.

Lnb
Teóriák vannak, de nem tudom hogy van e teljesen megmagyarázott.
Én kb úgy tekintem mintha az álmok afféle alternatív valóságok lennének.

(#3031) psycroptic

psycroptic
(őstag)

Ha a Black Church szettet már eladtam, akkor nem tudom a későbbiek folyamán valahol visszavenni?

(#3032) Kingcold válasza Kvelstadt (#3030) üzenetére

Kingcold
(fanatikus tag)

Most mondhatbám keményen, h:
"nem élt addig, h észrevegyem kivel is harcolok" ;]
Amugy történet kapcsán, anno itt valaki linkelte, de ez egy kiemelkedően jó magyarázat/összegzés:
[link]
Természetes SPOILER alert keretein belül ajánlott olvasmány! :)

psycroptic
Minden ruha/eszköz/fegyver megvásárpható később is HD szökőkutjában, vagy egyes "Dungeon okban" is.

[ Szerkesztve ]

(#3033) .LnB válasza Kingcold (#3032) üzenetére

.LnB
(PH! félisten)

Én ezt olvasta: [link]
Leszámítva a 8. fejezetet a spoilerek miatt. Nem akarom tudni, hogy mi lesz a játék vége.
Ez borzasztó részletes leírás.
Viszont a dream, az, hogy mikor/hol vagyunk az nincs részletezve ebben sem. :)

(#3034) Kvelstadt válasza Kingcold (#3032) üzenetére

Kvelstadt
(Topikgazda)

Nekem élt mer a társaival foglalkoztam először. De miközben harcolok nem azt szoktam nézegetni hogy miről ismerhetem fel ki az ellenfelem.

LnB
Az a psc írás elég jófajta. Sokszor linkeltük már ide a topikba.

(#3035) sp8787 válasza .LnB (#3033) üzenetére

sp8787
(őstag)

Illett volna inkabb az eredetit elolvasni a sok foditasi "hiba" ..etc. miatt meg ugya az mar rendesen update-elve lett azota.

The Paleblood Hunt - A Bloodborne Analysis by "Redgrave"

(#3036) ThySoul

ThySoul
(fanatikus tag)

Valakinek volt már BL4-es karaktere? Most gondolkodtam rajta hogy kezdenék egyet, és szívesen fogadnék ötleteket.

(#3037) Kingcold válasza ThySoul (#3036) üzenetére

Kingcold
(fanatikus tag)

Mi az a BL4 es karakter? :U

(#3038) ThySoul válasza Kingcold (#3037) üzenetére

ThySoul
(fanatikus tag)

Egyszer sem level up-olhatsz a játékban

(#3039) Kingcold válasza ThySoul (#3038) üzenetére

Kingcold
(fanatikus tag)

Jesszus... kb mennyi végigjátszás (vagy egy játék alatti halál) szükséges ehhez a szinthez?

[ Szerkesztve ]

(#3040) sp8787 válasza ThySoul (#3036) üzenetére

sp8787
(őstag)

Ja van BL*4-es. :D BL54-es de az a valami kinszenvedes volt a chalice-ekben.
Viszont ha most ezzel bemegyek barhova az a fulltwink ennel twinkebb mar egy ugyanilyen BT build lenne de az meg szinten kinszenvedes. Mondjuk most csinalok egy BL120-as BT buildet utana ha lesz kedvem egy ARC buildet.

BL4-hez sztem oket nezd.
SquillaKilla
Neki van olyan ahol a BL4-essel 1!!!! kezzel ment vegig az osszes azaz a DLC bossokon is.

Faraaz Khan

Mindkettonel talalsz olyan videokat ahol kommentelik a strategiakat ,hogy mit miert ......etc.

@Kingcold

BL=Blood Level

[ Szerkesztve ]

(#3041) Kingcold

Kingcold
(fanatikus tag)

BL után a számok mit jelölnek?

(#3042) sp8787 válasza Kingcold (#3041) üzenetére

sp8787
(őstag)

Azt ,hogy milyen szinten vagy.
Peldaul ebbol a BL60-asbol lathatod a gemekbol ,hogy szinte az osszes chalice-en vegigvittem.

BL60

Erdekes en 54-esre emlekeztem, de ezekszerint vmiert felnyomtam 60-ra/

(#3043) Kingcold válasza sp8787 (#3042) üzenetére

Kingcold
(fanatikus tag)

Értem! Még egy hülye kérdés: miért pont BL4? Nincs BL1?

(#3044) .LnB válasza sp8787 (#3040) üzenetére

.LnB
(PH! félisten)

Elkezdtem nézni a nohit run-t. Hát ez a pali eszméletlen.. Mondjuk tud is trükköket. Pl BSB-nél és Rom-nál se semmi amit csinál.

(#3045) sp8787 válasza .LnB (#3044) üzenetére

sp8787
(őstag)

Osszeszedem en neked ide az osszeset ha valaha arra vetemednel ,hogy nem csak a BB-t probalod ki.

SquillaKilla
Sztem a legjobb soulsborne videoi vannak.Nagyon jol kommentel kozben.

Faraaz Khan
O a masik nagyon jo soulsborne-os.

The Happy Hob
Az elso emberke aki a DS-t nohitre megcsinalta. Sot megcsinalta nohitre egyhuzamban az osszes DS-t.

Nemz38
Az egyik legjobb DS3 speedrunolo.

LobosJr
Ez egy orult.

Whitegoat
A legjobb Nioh jatekos szinte biztosan. Lvl-ezes nelkul met vegig mindenen az osszes fokozaton es az Abysson-on is.Ezt meg senki nem csinalta meg rajta kivul.

rayneasd
Egy masik nagyon jo Nioh jatekos.

(#3046) ThySoul válasza sp8787 (#3045) üzenetére

ThySoul
(fanatikus tag)

Szerintem megéri kipróbálni másokat is, mert (ez csak az en véleményem) a BB nem is csúcs a From játékoknál, szóval van ám nagyobb kaland is
Egyébként, ha már játszottál az összes soulslike játékkal, a Sekirorol mi a véleményed?

(#3047) Kingcold válasza sp8787 (#3040) üzenetére

Kingcold
(fanatikus tag)

Értem, csak bezavrat a kijelentés, h "szint lépés nélkül" :)
Ha vért szenvedek is, de megszerzem a platinát. Kis pihi gyanánt folytatom az épphogy csaj megkezdett GoW NG+ t. Majd jöhet a DS3.
Ha már trófeák.... Van olyan trophy a BB ben, ami csengőhöz kötött? Van egy néhány rejtett is.

Amúgy: Boldog Karácsonyt Srácok! :) A vér legyen veletek!

[ Szerkesztve ]

(#3048) Kingcold

Kingcold
(fanatikus tag)

Baxxus... most olvasom a szkeptikus emberke leírását. Ha Odeon ba küldtem, akkor ment klinikára. Akkor ő ott már halott/vagy átalakult lesz? :F

(#3049) psycroptic

psycroptic
(őstag)

Van pl. A Holy Blade aminek nincs extra sebzése(fire, bolt...stb.), abba rakok egy Gem-t ami tűzsebzéssel ruházza fel a kardot, akkor miért veszti el a fizikai sebzését? Attól, hogy tűz is van még kellenne a fizikai alap sebzést produkálnia nem?

(#3048) Kingcold: valószínű, hogy már átalakult.

(#3050) Kingcold válasza psycroptic (#3049) üzenetére

Kingcold
(fanatikus tag)

Ajaj... Megmentettem volna. :( Ha Jol olvastam van quest je. Sokat vesztettem a csokával a történet menetét nézve?

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Bloodborne (PS4)
Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.