Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cross56

    senior tag

    válasz JasL #11440 üzenetére

    A napokban tettem fel képet, hogy egy mérőóratartót milyen szépen sikerült kinyomtatni, azóta csináltam egy hasonlót csak még komplexebbet. Ezek mind 5-6 órás nyomtatások voltak. Illetve most ez a közdarab elsőre kisebb lett mint kellett volna, de maga tárgy nagyon szép lett. Pont az előbb készült el a javított/átméretezett verzió belőle, ez már nagyon jó passzentos lett.
    Úgyhogy amennyire féltem tőle, meg rémhíreket olvastam/láttam, egyelőre (lekopogom), de flottul megy az ABS-sel való nyomtatás. :DDD
    Brimet mindig használok hozzá, előtte felfűtöm a kamrát. Asztal 100 °C, Nozzle 270 °C. Meg innen és más oldalakról összeszedett infók alapján lőttem be a sebességeket, hűtést is.
    Lesz majd egy 23 órás középkonzol nyomtatás autóba, na arra gyúrok, azért próbálom kitapasztalni minél jobban ezt az anyagot. :)

Új hozzászólás Aktív témák