Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Malachi

    addikt

    válasz NTonee #24798 üzenetére

    mikor utoljára nézem a Notebook FanControlt, még nem volt benne a K501. hátha nemsokára benne lesz, csak a fickó szorgalmán múlik. :D

    nem lehet értelmes oka, láttad az adatokat a képen. felesleges egy 40 fokos i3-at (nekem az van) 4100 rpm-es orkánnal nyomatni. úgy képzeld, hogy áll a gép az asztalon, töknémán, aztán egyszer csak csutka fordulaton felpörög az APU hűtő, megy fél percet, kikapcsol. fél perc múlva megint be, ugyanígy. nekem a fokozatosság hiányzik, tudod. a normális thermal management. menjen alapjáraton 30%-on, aztán mit bánom én, ha FHD filmezés vagy játék közben felpörög - bár az FHD filmek is csak 15%-on terhelik kb. az APU-t. az egy másik érdekesség, hogy nem megy az nVidia kártya filmezés közben sem, (nem lehet beállítani, tiltva van) hanem az APU-t izzasztja a gép. hát, mindegy utóbbi tényleg nem gond, mert eddig mindent megevett erőlködés nélkül, a legvadabb bitrátájú .mkv-kat is. csak szintén ésszerűtlen, amikor a "bika" VGA meg ott pihen mellette kihasználatlanul.

Új hozzászólás Aktív témák