Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • iMaverick

    addikt

    válasz fateless #139306 üzenetére

    Akkor a kedvenc: Amoi N828 Bemutató ITT

    Erre a 4,5"-os telóra nagyon nagy nosztalgiával tekintek vissza. Szerintem best buy volt annó! Az én tenyérméretemhez tökéletesen illett, valódi egykezes használat volt a jellemző. Az aksi bírta rendesen és a kamera!! Hát kínaiban én nem láttam ahhoz hasonlót. (Oké, biztosan volt már akkor is, csak 2x ennyi pénzért.) Az előző Meizu M6 Note és a mostani Xiaomi Note 8 hasonló képeket lő.

    Nagyon sajnáltam eladni, annó itt a PH-n vette meg egy kolléga. Az eladás után kb. 1 évvel írt rám, hogy még mindig gyöntöli a telefont, aksit már cserélt benne, szuperul működik. (Ekkor már 3-3,5 éves volt a kis Amoi.)

    A kamera mellett a másik kedvencem: olyan vastag, masszív szilikontokot adtak hozzá, hogy csak na! Egyszer bringázás közben kiesett a telefon az aszfaltra. Még az ütő is megállt bennem, éppen piros volt az autósoknak. Satu, kitámaszt, visszarohan, felkap. És, és,... Nem volt semmi baja!!! Még egy karist sem. :B )

    "Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

Új hozzászólás Aktív témák