Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • klepto

    addikt

    Sziasztok!

    Az Android oprendszernél ki felel a nyelvi fordításokért?
    Maga a Google csinálja, és az Androidból úgy, mint a Windowsból alapból létezik Magyar, Angol, Orosz, Kínai, Cseh, Szlovák, Litván, Lett, stb. nyelvű verzió, vagy az Andoridot használó készülék gyártója fordítja le a rendszer nyelvét arra a nyelvre, ahol a készülékeit forgalmazza?

    Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

  • klepto

    addikt

    válasz #40993792 #10069 üzenetére

    Akkor ez a magyarázata, hogy a Motorola Defy-re miért nincs még mindig magyar nyelvű Android :W
    Kár, pedig arra vágytam egy időben :(((
    Köszönöm a válaszodat :R

    Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

  • klepto

    addikt

    válasz petipetya #10072 üzenetére

    Sajnálom ezt a kifejezetten unszimpatikus hozzáállását a Motorolának; pedig nagyon kívánatos telefon lenne, ha magyarítás lenne benne :(((

    Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

  • klepto

    addikt

    Sziasztok ismét! :)
    Ismét volna pár kérdésem hozzátok :B
    Az Opera 10 mini képes minden létező weboldalt tömöríteni, és 90%-al kisebb adatmennyiség generálásával megnyitni, vagy ez csak azokra a weboldalakra vonatkozik, amelyek alapból le vannak tömörítve, és el vannak tárolva az Opera szerverén?
    Az ingyenes Android Apss-on kb. hány alkalmazás érhető el manapság?
    Az ingyenes alkalmazások átlagban mennyire hardver igényesek, milyen szintű telefonokon képesek elfutni többségében akadás mentesen?
    Az Apps-on vannak magyar nyelvű alkalmazások is, vagy csak Angolok?
    Ha vannak magyar nyelvűek is, azok milyen jellegű alkalmazások, és kb. mennyi van belőlük?
    Ha új témákat töltök le egy telefonra, akkor megmarad a menük magyar neve, vagy a téma alapnyelvére (pl. Angol) változik a telefon, és a menük nyelve?
    A fizetős Apps ha jól tudom, még mindig nem létezik kis hazánkban, de ha nekem egy navigációra lenne szükségem, akkor megvehetem mondjuk az IGO-t számtek boltban cd-n, vagy SD kártyán, és az működni fog bármelyik Androidos telefonon? Egyáltalán létezik ilyen verzió kereskedelmi forgalomban?
    A Route66 navigációról mi a véleményetek? Mennyire pontos, és megbízható idehaza? Samsung telefonnal, ha a telefonon van előtelepített Route66 demó navigáció, akkor „csak” 30.-€ az örökös verzió, ami BADA-ra biztosan elérhető, de gondolom létezik Androidos verziója is :U
    A két navigáció közül melyik a pontosabb, és a jobban optimalizált megoldás?
    Esetleg a sokat emlegetett NDrive-hoz, hogy lehet legálisan hozzájutni, mennyibe kerül, és mennyivel jobb az IGO, valamint a Route66-nál?

    Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

  • klepto

    addikt

    Sziasztok!

    Bajban vagyok Android ügyben.
    Pár napja vettem egy HTC Wildfire S telefont, és nagyon nem boldogulik a rendszerrel.
    Eleinte még jónak tűnt, aztán letöltöttem az apps-ról a Sygic GPS szoftvert, és innentől kezdve csak bajom van a rendszerrel.
    Mikor rájöttem, hogy túl sok helyet foglalez a program, le szerettem volna törölni. A telefon „törölte” az alkalmazások közül, de a memória kártyáról nem.
    A program foglalása 1,82GB volt...
    A kártyát áttettem kártyaolvasóba, és megpróbáltam pc-n törölni, de volt egy kiterjesztés, amivel nem tudott a gép mit kezdeni. 0MB-nek látta, de 1,82GB-t foglalt.
    Gondoltam formázom a kártyát, de az sem sikerült. Aztán hosszas szórakozás után végre megadta magát, és nem kellett kidobnom a kártyámat.
    Ezután a kártyát visszatéve a telefonba, a telefon hibásnak látta, nem üresnek.
    Pár óra alatt sikerült a telefonnal felismertetni, de ez nem oldott meg semmit.
    Azóta, ha le szeretnék tölteni bármit a marketből, azt a telefon saját memóriájába mentené el, ahol nincs hely, és nem a memória kártyára, pedig 2.3.3 rendszer van a telefonon gyárilag.
    Próbáltam kézzel áttenni a szoftvereket a memóriába, de a többséget nem engedi.
    A marketből azóta alig tudok letölteni bármit; ami azonnal a kártyára települne, ott eljut a letöltés 98-99%-ig, majd a következő hibaüzenettel megszakítja a letöltést:
    "Download error!
    Download was unsuccessful, please try again."

    Némely program letöltése közben viszont azt az üzenetet kapom, hogy a telefon belső memóriája kevés, szabadítsak fel helyet a készülékben.
    Miért írja ki folyton a telefon, hogy a belső memória kevés?
    Miért nem tud tölteni, vagy menteni a telefon a memória kártyára, holott a formázás előtt ez tökéletesen működött?
    Mit ronthattam el, és, hogy tudom a gyári állapotot visszaállítani a telefonban?
    Az Android rendszer ennyire logikátlan, vagy én vagyok ennyire láma hozzá? :F

    Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

  • klepto

    addikt

    válasz r4z #11565 üzenetére

    Nem régi, a telefonnal egy idős.
    A gépen formáztam, először FAT-al, majd NTFS-el, majd exFAT-al, mire a telefonban rájöttem, hogy kell ott is megformázni, hogy ne hibásként azonosítsa.
    A Sygic valami krixkrakszos végződésű szoftverét nem tudtam sehogy máshogy törölni a kártyáról :W

    Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

  • klepto

    addikt

    válasz petipetya #11571 üzenetére

    Erre már gondoltam, de a telefon ennél az opciónál azt írja ki, hogy ez az opció törölni fog minden adatot, ami a belső memóriában tárolva van; google fiók, rendszer és alkalmazás adatok, letöltött alkalmazások.
    Ezt eddig ezért nem mertem meglépni.
    Akkor ez az egyetlen járható út?

    Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

  • klepto

    addikt

    válasz petipetya #11571 üzenetére

    Megcsináltam 2x is.
    Először csak a telefont állítottam vissza, de nem változott semmi, majd még egyszer nekiestem, ekkor már az SD kártya törlését is kijelöltem.
    Az eredmény változatlan, továbbra sem tudok az SD-re menteni.
    Most, mihez kezdjek?

    [ Szerkesztve ]

    Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

  • klepto

    addikt

    válasz petipetya #11581 üzenetére

    Leválasztottam, és ismét töröltem mindent a kártyáról a telefonnal.
    Eredmény, nem látta a kártyát, nem lehetett csatlakoztatni.
    Ötlet: újraindítottam a telefont, és láss csodát, működik :C
    Most már ismét tudok kártyára menteni, és megoldódott a problémám.
    Azonban vannak játékok, amik továbbra is kilépnek 99%-nál, ez miért lehet?

    Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

  • klepto

    addikt

    válasz petipetya #11584 üzenetére

    Live Holdem Poker Pro
    Paper Toss
    Air Control Lite
    Basketball Shot
    Meg még van pár :U

    Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

  • klepto

    addikt

    válasz r4z #11586 üzenetére

    Nem.
    A hibaüzenet amivel kilép:
    Download error
    Download was unsuccessful, plase try agin.

    Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

  • klepto

    addikt

    Sziasztok!

    Létezik olyan program, amivel a marketből a számítógépre lehet letölteni az alkalmazásokat, hogy a gépről telepíthessem fel a telefonra?
    Samsung telefonra kellenének játékok és alkalmazások, de USB kábelen keresztül nem mászik fel a telefon a netre, WIFI routerem nincs, hogy azzal próbálkozzak, a mobilnet meg meglehetősen drága, ezért azon keresztül nem szeretnék töltögetni.
    A segítségeteket előre is köszönöm :R

    Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

Aktív témák