Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Magnat

    veterán

    válasz V.Stryker #34749 üzenetére

    Vitatéma, de nem világos, h miért: elméletileg nincs rá szükség az Android működéséből kifolyólag, gyakorlatilag viszont az implementációk egy részén mégis kell. Nekem pl az LG P990-emen ha sok mindent elindítottam vagy régóta be van kapcsolva (értsd: 1-2 nap), elkezd bedarabosodni a telefon működése. Ezt restarttal lehet kiküszöbölni, viszont a 2.3 óta egy ilyen elég sok idő (2-3 perc). Ilyenkor task killerrel elég jól el lehet odázni a dolgot. Mondjuk az alap dolgok elől kiveszem a pipát, szóval óra, a widgetek általában meg néhány állandóan futó alkalmazást csak megzavar ha kilövi az ember. Értem én, h egy ideálisan működő Androidnál erre nem lenne szükség, de sajnos a P990-en nem ilyen van.
    Aki azt mondja, h nincs rá szükség, az valszeg azok közé a szerencsések közé tartozik, akiknek jobban kidolgozott Android fut a kütyüjükön.

    [ Szerkesztve ]

    ̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

  • xSide

    őstag

    válasz V.Stryker #34749 üzenetére

    A nemrég linkelt launcher gyűjteményből fogtam pár nem kellő alkalmazást az avast-al...
    Mondjuk nálam csak próbaképpen került fel és maradt, a tűzfal, hívsszűrés miatt.
    Egyébként bevált, mert így is kevesebb a ram-ban foglalt memória igénye, mint a korábban használt droidwall, call blocker-t együttvéve...

    Task killernek sem tartom értelmét, mert inkább a beragadó appokat cserélem másra:)
    Ettől függetlenül a go widgetes task-ja fenn van és semmi bajom vele:)

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák