- Honor Magic V5 - méret a kamera mögött
- Samsung Galaxy A54 - türelemjáték
- Poco X6 Pro - ötös alá
- Samsung Galaxy Z Fold7 - ezt vártuk, de…
- Samsung Galaxy Watch7 - kötelező kör
- Yettel topik
- Poco X3 NFC - minden, ami kell
- Zeiss triplakamera az új Vivo V60-ban
- iPhone 17 képernyővédő üvegek mutatják meg a méretkülönbségeket
- Minden a BlackBerry telefonokról és rendszerről
Hirdetés
-
Mobilarena
KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!
A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.
Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.
Új hozzászólás Aktív témák
-
agy73p
senior tag
Hello Srácok,
hol tudnék utánajárni annak,hogy a Messengerem miért nem küldi el random az üzeneteket, ha mobilneten vagyok? Szépen meg az üzengetés, aztán egyszer csak azt veszem észre, hogy a jobb alsó sarokban az elküöldött üzenet mellett ott van a kis üres kör, ami jelzi, hogy még nem lett elküldve. közben kiírja ez a nyavajás Facebookos üzenetküldő, hogy kapcsolódás folymatban. Minden más intertnetet használó alkalmazás közben hibátlanul működik, használja a netet.
Hiába törlöm ki a cache-t, hiába törlöm a M adatait, nem küldi el. Hiába kapcsolom ki-be a mobilnetet és a wifit, akkor sem működik.... Aztán egyszer csak gondol egyet és működik újra. Ez akár órákor keresztül is tarthat, de amikor wifi hálózatra érek, akkor visszaáll a működés.
Az a baj, h sztem nem készülékspecifikus, mert a Samsung S6-tal is ugyanez volt, majd amikor átköltöztem egy Xiaomi Note 3 Pro-ba, pont ugyanaz történik.
Mindig a legfrisseb verziót használom, hagyom, hogy mindig minden frissüljön. Többször újra is telepítettem már.Qrvára tele van vele a zacsim, mert okozott baromi kellemetlen szituációt, ami rosszul sült el. Most telt be a pohár. Sajnos, mindenki más a messengert használja, tehát nem tudok szoftvert váltani a szükséges emberekkel. Emellett folymatosan használom a Vibert, Whatsappo => minden működik hibátlanul.
Mi lehet az oka?
-
agy73p
senior tag
Vaze, hosszú kritikára van időd, de normális kérdésre nem volt. És még neked áll feljebb....
Hagyd, hogy a többiek rajtad kívül mással is foglalkozzanak, többek közt az én kérdésemmel. Köszönöm. -
agy73p
senior tag
Remélem, hogy jó helyre írok:
ha külföldön levő telón csak egy-kkét alkalmazásnak (pl. Viber és Cerberus) szeretném megengedni, hogy használja a MOBILNETet, akkor milyen alkalmazást kellene feltenni? LG Optimus L7 II - P710.
Azt szeretném elkerülni, hogy a gyerek a kinti edzőtárbonban boldogan letöltögessen, viszont el tudjam érni Viberen üzengetve. Régebben nézegettem ilyet, hogy Droidwall, de azt hiszem volt vele vmi gondom.
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
● Tilos a warez!
● A Factory Reset Protection (FRP) megkerülésében nem nyújtunk segítséget!
- Kezdő fotósok digitális fényképei
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- Honor Magic V5 - méret a kamera mögött
- Battlefield 6
- Samsung Galaxy A54 - türelemjáték
- Elemlámpa, zseblámpa
- TCL LCD és LED TV-k
- Poco X6 Pro - ötös alá
- Fejhallgató erősítő és DAC topik
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- További aktív témák...
- Samsung 990Pro SSD 4TB
- 136 - Lenovo Legion Pro 7 (16IRX9H) - Intel Core i9-14900HX, RTX 4080
- Apple iPhone 14 Plus 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Samsung Galaxy A54 5G 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- GYÖNYÖRŰ iPhone 13 mini 128GB Starlight -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3133, 95% Akkumulátor
Állásajánlatok
Cég: FOTC
Város: Budapest