Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TRob1

    veterán

    válasz Necc #78 üzenetére

    Be volt pipálva az Állandóan a memóriában marad?
    Mert nálam be van.

    Mire váltottál? (Én most a Go SMS-t kukáztam tőlem is meg asszonytól is, mert már nagyon felhízlalták)

    Van vkinél olyan gond hogy a címtár nem szinkronizál? Eddig azt hittem hogy a Go Contacts-ban van vmi hiba, mert olvastam 1 hszt alatta ezzel kapcsolatban, de töröltem és DW Contacts van fenn, akkor se szinkronizál. :O Ha Gmail címtárba írok az megjelenik a telefonon, de ha a telefonba írok, az nem megy át a Gmail Címtárba.

    [ Szerkesztve ]

    ¤ R'n'R ¤

  • atillaahun

    veterán

    válasz Necc #78 üzenetére

    Miért ezt nem csinálja minden Launcher, hogy engedi magát kibaszni a memóriából? Szerintem ez mélyebb Android-os hiba. Legalábbis CM-ben is van ilyen beállítás, meg ADW-ben is, hogy memóriában tartás, de természetesen egyik sem működik.

    (#79) TRob1
    Megkérdezném, hogy a Google fiókodba viszed-e fel a névjegyet a telefonon, de ennyire azért nem néznek madárnak. :) Gondolom tűzfal szintén nem jöhet szóba, akkor szerintem marad a szokásos csoportkezelés körülötti szarkavarás. CM alatt legalábbis mindenképpen. Gondolom az van fent.
    Biztos nem kerül be a felvitt névjegy a GMail címtárba, valami jól eldugott csoportba, vagy jelöletlen helyre? Kereső se dobja ki?

    (#81) randras
    utorrent-et bepróbáltam, húzza a cuccost keményen 2-3 MB/s-el ahogy illik, de az eddig használatos tTorrenthez képest nem hoz semmi újdonságot, igazából fapadosabb annál.
    Viszont a tetves idegesítő bug ebben is megvan, vagy a procit pörgeti szarásig, vagy az SD-t túráztatja keményen, de úgy beakad tőle a gép, hogy sokszor percekig magához sem tér.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák