Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • petipetya

    nagyúr

    válasz zeon.hu #58577 üzenetére

    Kipróbáltam párat.

    Ezekkel tudtam kezelni a jelszavakat a gépen (linux) és telón egyaránt:
    - Password Box: a telón az egekbe szökött a cpu használat tőle, egy napból 1 órát pörgette ami nem normális.
    - LastPass: 8 nap után fizetős lesz, annyit pedig nem érnek nekem a funkciói.
    - Keeper: hasonlóan az előzőhöz, itt is van valami buktató az ingyenes periódus lejárta után (nem néztem utána). Egyébként alapból nem lehet vele eltakarni a jelszavakat az appban (tömegközlekedésen ideális...), csak ha megveszem. Ez pedig szintén nem ér nekem annyi pénzt, amennyiért hirdetik.

    Ezek kevesebb funkciót nyújtanak:
    - KeePassDroid: ingyenes, de az adatbázist csak körülményesen lehet a felhőbe menteni.
    - Keepass2android:vagy csak helyben (telón) lehet létrehozni adatbázist és ennek mentése a felhőbe körülményes; vagy eleve a felhőben hozom létre az adatbázist és ekkor nagyon lassan nyílik meg az app. Emellett alapból teleszemeteli az értesítési sávot, amit abeállításokban lehet megszüntetni.

    - mSecure: az adatbázist a telón hozza létre, ám szó nélkül szinkronizál a felhőbe is. A megnyitása gyors (jelszóval vagy pin kóddal), a működése pedig egyszerű. Úgyhogy most ezt használom.

    "nincs rá lezsóidő"

Új hozzászólás Aktív témák