Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pc360

    addikt

    válasz #61600768 #124569 üzenetére

    Ez így önmagában nem ér semmit, amit írtál. Mitől lenne itt akármelyik is "elavult"? Gondolom, csak trollkodtál, de arra meg nem vagyok kíváncsi. Miért, talán az összefoglalóból mindent használsz, vagy mire volt ez érv? :U

    De ha kifejted, hogy melyik és miért nem jó, akkor akár még értelmes vita is kialakulhat (micsoda középkori szokás)... Igenis sok olyan alapvetés van itt, aminek az összefoglalóban híre-hamva nincs. Főleg a két üzenetküldőre, és a letisztult Google-ös cuccokra gondolok.

    -=RelakS=-: Valóban hozzádobtam egy fölösleges k-t. Nagyon csúnyán elfabrikálták, mióta a Cheeetah Mobile kezére került (mind ahogy mindent, amit felvásároltak), hogy aztán telenyomják a saját reklámjaikkal. Az a verzió, amit linkeltem, még nem rendelkezik ilyesmivel, csak egy letisztult, jól beállítható mappanézegetővel, ami egyelőre működik a legújabb droid verziókon is. Ebben már pedzegettek valami saját képszinkronizáló szolgáltatást még az eredeti fejlesztők, de arra max egyszer kérdez rá.

    [ Szerkesztve ]

    Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

Új hozzászólás Aktív témák