Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lanszelot

    addikt

    válasz thon73 #3044 üzenetére

    Hello!
    1: igen android studio-t
    2: igen azt alakítottam át

    Nem tudom android studioban futtatni a programot, mert nincs windows-om, és a rendszerem alatt nem működik a virtuális futtató rendszer.
    Így csakis telefonon tudom tesztelni.

    Rootoltam a telót amin futtatom, tehát bármihez hozzá férek, de a "logcat"-ot nem találom, hol keressem?

    A Sianis programja jól működik. az enyém is működött, amíg kb 10 adatot kért be /mentettem folyamatosan, hogy vissza nézhessem/, de most már majdnam 40-et kér be. Nézegettem a hibát, de nagyon nem találom. Semmi féle hibát nem jelez /ami nem azt jelenti nincs/ A két mentés között már csak az adatbázist szerkesztettem, tehát szerintem ott lesz valami.

    A db fileba csak a nevek vannak, semmilyen bevitt adatot nem rak bele. Elmenti, de adatok nélkül.
    Néztem telón, és laptopon is, mind kettő azt mutatja.

    Az a fura, hogy úgy csinál, mintha teljesen jól működne, nem lép ki, nincs hiba üzenet, látszólagosan elmenti, mert mentés gombra nyomva kiüríti, hogy ismét be lehessen vinni a következő adatokat. Az eredeit is így működik, csak ott a db file-ban ott vannak az adatok.

    A program nem olvas vissza adatot. Egyszerűen a bevitt adatot berakja egy db file-ba.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák