Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Yllgrim

    őstag

    válasz daveoff #9569 üzenetére

    Abba bele sem gondolsz hogy egy alfa-s demon beta driverekkel "egyensulyozott" demo-t lattal ahol lehet be sem volt kapcsolva az a funkcio? (meg tobb masik sem) :))

    Majd jonnek a DX12-es jatekok es szepen kiderul minden, addig is kello joerzessel veszem eszre, hogy a piros VGA-k DX11 hez kepest akkor DX12-n ugyanott vannak mint a zoldek kartyai, ami nem rossz, bar gondolom te ezt maskepp latod :) A Gyorsulas merteke meg biztos elhanyagolhato ;)

    Amennyiben bebizonyosodik hogy az NVidia ujra atverte a sajat vasarloit (nem banom hogy eladtam a Ti-t, megha DX11 alatt hasit is) kivancsi leszek milyen ervekkel lesz a helyi brigad altal piedesztara emelve :)

    Nem tudom miert van egy olyan erzesem hogy NV azert tolta ki ilyen gyorsan ezeket a kartyakat hogy a hulye vasarlokat meg egyszer jol megszivassa (lehuzza zsetonnal), ha 2017-ben jonnek csak uj kartyakkal es a kiforrott DX12-Vulkan alatt elhasalnak most akkor 2 evig nem sokan fognak kartyat venni toluk, most elore bezsebeltek a zsetont aztan le vannak szarva a vasarlok. Ez is egy hozza allas vegul is. piacgazdasag :))

    Ami AMD oldalarol a legrosszabb esetben tortenhet ezen tesztek alapjan hogy ugyanugy teljesitenek mint NV, akkor meg kiegyenlitett a piac, de gondolom ez is smafu :)

Új hozzászólás Aktív témák