Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bossbob

    csendes tag

    válasz janos666 #162 üzenetére

    Sajnos akkor neked ugyanaz a rémálom szutid van mint nekem volt még néhány éve az AMD Carrizo-s HP Pavilionnal. Erről már írtam itt korábban, meg van egy egész fórum oldal is a Carrizo-s gépeknek, ahol annak idején részletesen leírtam az egészet.
    :W :W :W

    Siralmas látni hogy a HP meg az AMD lassan 4 éve már nem nem bírja megoldani a szoftverezetségi bajaikat. Nekem majdnem 1 évet kellett várni mire kiadtak olyan drivert rá ami korrekt volt, de azután már az sem működött a Win10 újabb verziójával. A HP csak az általa kiadott driverekért vállal felelősséget, az AMD aktuális driverje nem települ mind a mai napig, a HP meg csak egy drivert adott ki a laptopra, amikor az a piacra került, azóta meg el van felejtve a modell támogatása.

    Én mindezek miatt váltottam Intelre, mert az AMD szoftver támogatottsága nagyon siralmas a mobil fronton. Egyszerűen nem akarják vagy bírják keresztülverni az OEM-eken a driver frissítést, ezért ha az ember megszívta egy rosszul működő elsőgenerációs gyári driverrel, mint ami velem is történt akkor el lehet kezdeni új laptop után nézni. Ugyanis nem fog teljes potenciállal működni gép, akkor meg minek költött rá az ember?

    Évek óta van nyitott ticketem az AMD-nél ami szintén el van felejtve.

    Nem akarlak elkeseríteni, de naív ábrándjaid se legyenek, hogy majd egyszer megoldódik, de a nap végén a szobában ülsz egy vadiúj laptoppal ami nem működik normálisan.

    A magyarok postájától ments meg uram minket! (MPL kivétel ezalól, mivel az külön entitást képez)

Új hozzászólás Aktív témák