Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • attiati

    veterán

    válasz doc #605 üzenetére

    ha forintos kártyával fizetett, akkor miért pont euróban vonassa le, és azt egyáltalán hol lehet beállítani, hogy milyen devizában vonja le??

    másik kérdésem: írtam amazonnak, hogy ha lehet, akkor 22 eur alatti értéket írjanak a csomagra szállítási díjjal együtt (ami egyébként 33 EUR + 8 eur szállítás lenne). Erre ezt válaszolta a support:

    "I understand your concern that you don't want to pay tax for your order.
    We'll ship the order as Company and not as private person.
    However. I've checked your account and see that you're placing your second order in our website.
    To help you with this, please place a new order with Amazon retailer via Expedited Shipping and write back to us with order number, we'll either waive or refund the shipping cost. So, the shipping charges will be removed in this order, so that there's no need to be concerned about taxes since you're going to pay only for the item. "

    Miért segít az rajtam, ha Amazon retailer via Expedited Shipping-gel rendelem? Attól még cég-magánszemély közötti üzlet lesz, és 22 EUR a vámkötelesség határa. Miért írták, hogy nem kell foglalkoznom így az adóval?

    És miért engedik el a szállítási díjat? Az csak egy egyszeri nagyvonalú ajánlat részükről, mert még csak második vásárlásom, vagy retailer via expedited shippinggel ez mindig megoldható?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák