Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tomiivagyok

    aktív tag

    válasz vacs #16 üzenetére

    urambocsá' hogy nem emlékszem pontosan, hogy mi volt az 5 évvel ezelőtti hardverembe lmao, a lényeg látom átment!!!!!! :))

    de akkor:
    "NEM volt 8 gigás verzió, csak 6 és semmi baja nem volt a memóriával!"
    valóban nem volt 8 gigás verzió. rammal baja nem volt, biztos nem volt, igazából az én telefonomnak volt akkor baja, hogy melegedett mint a szutyok és 45-50 perc intenzívebb használat után tojást lehetett volna sütni a hátlapján télen is (igaz, ez nem RAM probléma), nyárról ne is beszéljünk.
    de hogy a ramhoz is írjak: biztos azért nyitotta meg újra meg újra az alkalmazásokat 3 másodperccel az adott alkalmazásból való "kilépésből" (nem bezárása után), mert nem volt baja a memóriával...!!! :))

    Három főverziót kapott az egy helyett!
    egyet frissítettem, használtan vettem, így az alapján írtam azt amit, meg mint írtam, 5 éves emlékeim vannak! :))
    (egyébiránt ebben is igazad van)

    de akkor hogy átmenjen a lényeg is:
    1. 3 főverzió (OP3) vs 4 főverzió (és valszeg lesz ötödik is)
    2. 4 giga rammal 2023-ban is tökéletesen működik az iPhone, ellenben az OP3 6 giga ramjával 5+ évvel ezelőtt (amikor ugye az iPhoneokban még 2 giga ram volt és tökéletesen elvannak mind a mai napig :)) )

    és hogy hasonló, bicskanyitogató stílusban írjak:
    ha próbálsz beleállni valakibe, akkor legalább már úgy, hogy legyen is értelme! :))

    ui: továbbra sem azt mondom, hogy az OP3 egy rossz telefon volt, sőt, de bármelyik iPhone elveri 8-tól felfele, sorry not sorry :))

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák