Hirdetés
- Xiaomi 13 Pro - szerencsés szám
- Milyen okostelefont vegyek?
- Samsung Galaxy Watch8 és Watch8 Classic – lelkes hiperaktivitás
- Xiaomi 17 Ultra - jó az optikája
- Honor Magic8 Pro - bevált recept kölcsönvett hozzávalókkal
- iPhone topik
- Xiaomi 15 Ultra - kamera, telefon
- Pebble - az átgondolt okosóra
- Fotók, videók mobillal
- Pura color: színkavalkádba bújt a Huawei legjobb kameratelefonja
Új hozzászólás Aktív témák
-
Tomazzo
tag
Terheléssel Prime 95-el max 55 fok a hőmérséklet.
Én soha nem állítottam be 1,9 voltot mert nem is lehet ha max 14% ot adok a proccnak akkor is 1,85-öt mér ami már valós ezért nem értem hogy ha nem nyúlok semmihez akkor miért mutat 1,9-et. Végül is minden stabil meg jó csak az a fránya magasnak mondott fesz nem stimmel. -
Tomazzo
tag
Az én esetem szerintem érdekes. Egy hete cseréltem a sima Nf-7-es lapomat Nf-7 s2-re, nameg a procimat egy 2500+ dobozos Bartonra gyári gagyi hűtővel.
Telepítések után rögvest megnéztem mit tud.
Az fsb-t felnyomtam 200-ra és go.. Működött, ezután tovább emeltem az fsb-jét az egyébként szorzólockos barcinak 210-nél megállt, mondom adok neki feszt, mert ez a buli nem állhat le. A lap nem tudja úgy adagolni a feszt mint a sima Nf-7, hanem van +°6% , +12% és +14%-os lehetőség. Rátolom +6%-ra, ezzel 220-as fsb-t értem el és 2420mhz-et. Everest szerint ez 1,725 volton jár.
Namost ez nagyon szép egy mezei procitól de mégis megíjedtem, mert Miután látom mit bír vissza 2,2ghz re 3200+-ra és nyugodtan dűlnék hátra,de Látom everest azt mondja 1,87 v a feszültség, mondom mííívan!?
Vissza bios-ba látom v-core alapon, de a bios is a fenti fesz. értéket mutatja. Beszartam rendesen..
Vissza minden 2500+ ra így is marad a magas alapfesz.
Miután elég sokat kísérleteztem rájöttem arra, hogy lehet és bízom benne, hogy csak az alaplap mér félre, mert mikor 2400mhz-hez feszt adtam neki akkor 1,725 lett a v.core, ez már tényleg valós értéknek tűnik az 1,65 höz képest.
ha+12% akkor 1,85, ez is valós. Most nem tudom mivan mert ha minden alapon van akkor a bios 1,89 voltot jelez de a fúrcsa az, hogy a gagyi hűtővel 45 fok
Várom a tanácsotokat!!!!!
Új hozzászólás Aktív témák
- Otthoni időjárás-állomás
- Okos otthon - Home Assistant, openHAB és más nyílt rendszerek
- Ubiquiti hálózati eszközök
- Crimson Desert
- Monitor hiba topik
- Xiaomi 13 Pro - szerencsés szám
- Vezetékes FEJhallgatók
- Kerékpárosok, bringások ide!
- Milyen routert?
- Kertészet, mezőgazdaság topik
- További aktív témák...
- M5! KÉSZLETKISÖPRÉSI ULTRAAKCIÓ!!! SPACE BLACK MacBook Pro 14" M5!!! 10C/10G 16GB 1 TB Gar!
- 27% - ASUS VY279HGR IPS Monitor! 1920x1080 / 120Hz / 1ms / FreeSync
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 7 7700X 32/64GB RAM RTX 5070 12GB GAMER PC termékbeszámítással
- iPhone Xs Max 64GB 100% (3hónap Garancia)
- AKCIÓ! Intel Core i9 13900K 24 mag 32 szál processzor garanciával hibátlan működéssel
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest

