Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Freddycom

    őstag

    FONTOS!

    Ha orosz nyelven, orosz rubelben fizettek, így az első hozzászólásban említett ~9200 forintos 2 mobil + 2 PC licenc midösszesen 3500 forintból kijön! Én pont tegnap vettem meg, sőt tegnap még további 30% is lejött a végösszegből az ADGUARD4VIP kuponkóddal, de sajnos most a hozzászólás írásakor már nem él a kedvezmény. :c Így 2+2 licenchez jutottam ~2500 forintért, a hivatalos oldalról vásárolva.

    A mobil örökélet licenc is oroszul rubelben ~1200 forint, USA dollárban ~4800 forint. :Y

    Itt a link: KATT

    Legyen megnyitva egy másik oldalon angolul is tudjatok navigálni vagy ha tudtok ororszul, akkor nem szóltam. :D

    Mobilon életmentő ez az alkalmazás, istentelen mennyiségű adatot megspórol böngészés, játékok közben. Ugye sok olyan játék van, ami kis 30 másodperces reklámokkal van teletűzdelve, jobb esetbe mittomén ládanyitást eredményez, amire amúgy kéne várni 3-6-8 órát. Na nem minden esetben, de több olyan játék van, amiben Adguardot használva nem kell kivárni a fél perces reklámblokkot, hanem csak megkérdi, hogy meg akarom-e látogatni az reklámozott termék oldalát, rögtön rányomok a nemre, azonnal nyílik a láda. Emiatt is hasznos lehet.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák